Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Yıl Dönümü için Çiçek Aranjmanları

Eşinizle ya sevgilinizle geçirdiğiniz her gün özel olsa da, bazı dönüm noktaları vardır ki, onları es geçmek olmaz. Yıl dönümleri de bu es geçilmeyecek en önemli günlerin başında gelir. Bu özel günde, eşinize ya da sevgilinize yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri de ona bir buket çiçek almaktır. Yıl dönümleri için çiçek olmazsa olmazdır. Siz de yıl dönümü gibi özel günlerde çiçek göndererek eşinizi ya da sevgilinizi mutlu etmek isterseniz, Ciceksepetim.com sizler için yıl dönümü çiçek alternatiflerini listeledi. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden rengarenk çiçek aranjmanlardan birini seçerek aynı gün teslim ya da istediğiniz gün ve saatte teslim olacak şekilde online çiçek siparişi vermek.

Yıl dönümünde hangi çiçek alınır?

Yıl dönümünüzde, eşinizin ya da sevgilinizin ilgisini çekecek güzel bir sürpriz ile ya da aşk dolu cümlelerle onu etkileyebilirsiniz. Fakat özel olduğunu hissettirmek isterseniz; aşkı anlatan kırmızı güller, masum aşkınızın sembolü papatyalar ya da zarif orkidelerle bu özel günü taçlandırabilirsiniz. Sadece kırmızı güller, papatyalar ya da orkideler değil, birbirinden renkli muhteşem aranjmanlar da eşinize/sevgilinize olan aşkınızı anlatmanıza yardımcı olur. Bu yüzden Ciceksepetim.com, eşinize/sevgilinize aşkınızı anlatabileceğiniz çiçeklerini sizler için aynı sayfada topladı.

Yıl dönümünde çiçek nasıl verilir?

Yıl dönümü gibi özel günlerde çiçek göndermek, eşinizle/sevgilinizle aranızdaki bağı daha da güçlendirir ve anlamlı hale getirir. Ona, ’Seninle geçirdiğim yılları asla unutamam. Seni her zaman düşünüyorum ama bugün bizim için daha da özel’ mesajını verir. İşte bu yüzden eşinize/sevgilinize yıl dönümünde çiçek göndermeyi asla göz ardı etmemeli, onu her zaman minik sürprizlerle şaşırtmalısınız.

#1 Yemekte çiçek vermek

Eşinize/sevgilinize akşam muhteşem bir yemek organizasyonu hazırladıysanız, bu muhteşem organizasyona eli boş gelmek olmaz. Onu daha ilk dakikadan heyecanlandırmak ve mutluluktan havalara uçmasını sağlamak için yemeğe kırmızı gül ya da papatyalardan oluşan bir buket çiçekle gelebilirsiniz.

#2 İş yerine çiçek göndermek

Eşinize/sevgilinize yıl dönümünde bir sürü sürpriz yapabilirsiniz, ama ona tüm gün bu özel anı unutmadığınızı hissettirmek istiyorsanız, iş yerine çiçek gönderme alternatifini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede eşinizin/sevgilinizin de bütün gün sizi düşünmesini sağlayarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

#3 Eve çiçek göndermek

Eşinize/sevgilinize sadece yemekte ya da iş yerinde değilde, farklı bir şekilde çiçek göndermek istiyorsanız, güne sizden aldığı bir buket çiçekle merhaba demesini sağlayabilirsiniz. Güne çiçeğinizle uyanan eşinizin/sevgilinizin bütün gün sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Yıl dönümünde en güzel çiçek notları:

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan yıl dönümünüzde eşinize/sevgilinize göndereceğiniz çiçeğin yanında romantik bir mesaj iliştirmeniz, bu özel günü daha unutulmaz hale getirir. Eşiniz/sevgiliniz sizin için ne ifade ettiğini tekrar tekrar öğrenir.

Siz de yıl dönümünüzde eşinize/sevgilinize çiçek göndereceğiniz zaman ona en romantik mesajı yazmak isterseniz, ilham almanız için romantik yıl dönümü mesajlarının kısa bir listesini sizin için derledik.

• Sevgilim seninle çok uzun yıllardır birlikteyiz. Bu birliktelik süresince hep yanımda oldun ve beni dünyanın en mutlu insanı yaptın. Her sene kendimi çok daha şanslı hissetmemi sağladın. Yıl dönümümüz kutlu olsun!
• Gerçek aşkı seninle buldum. Yıllar geçtikçe sana olan aşkım daha da güçlendi. Hayatımın aşkı, yıl dönümümüz kutlu olsun!
• Tanışmamızın üzerinden bir yıl daha geçti ve seni hala ilk günkü kadar çok seviyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine…
• Seni hak etmek için ne yaptım bilmiyorum ama umarım bundan sonraki yıllarımızda da yanımda olursun. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!
• Aşkımız her geçen yıl daha da büyüyor. Hayatımın aşkı, yıl dönümümüz kutlu olsun!
• Her yıl dönümümüzde sana olan aşkım daha da büyüyor. Daha nice senelere aşkım!

Siz de biricik eşiniz/sevgiliniz için Yıl Dönümü Çiçek kategorisinden en renkli ve özel aranjmanları seçerek, yıl dönümünüzü daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.