Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Yıl Dönümü için Çiçek Aranjmanları

Eşinizle ya sevgilinizle geçirdiğiniz her gün özel olsa da, bazı dönüm noktaları vardır ki, onları es geçmek olmaz. Yıl dönümleri de bu es geçilmeyecek en önemli günlerin başında gelir. Bu özel günde, eşinize ya da sevgilinize yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri de ona bir buket çiçek almaktır. Yıl dönümleri için çiçek olmazsa olmazdır. Siz de yıl dönümü gibi özel günlerde çiçek göndererek eşinizi ya da sevgilinizi mutlu etmek isterseniz, Ciceksepetim.com sizler için yıl dönümü çiçek alternatiflerini listeledi. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden rengarenk çiçek aranjmanlardan birini seçerek aynı gün teslim ya da istediğiniz gün ve saatte teslim olacak şekilde online çiçek siparişi vermek.

Evlilik YılDönümü Çiçekleri

Evlilik yıldönümü çiçekleri, aşkınızı ve evliliğinizi temsil eden çiçeklerdir. Bu çiçekler ile eşinize kaç yıl geçerse geçsin kalbinizin onun için attığını ifade edebilir ve sonsuz sevginizi yansıtabilirsiniz. Evlilik yıldönümü çiçek siparişi için ciceksepetim.com’u tercih edebilir, özenle hazırlanmış rengarenk çiçek buketlerinden uzun ömürlü saksı bitkilerine, doğanın mucizesini yansıtan çiçek aranjmanlarından şık çiçek tasarımlarına yüzlerce çiçek seçeneği içerisinden eşinizi ve ona olan aşkınızı en iyi yansıtan çiçekleri seçebilirsiniz.

Yıl Dönümü İçin Hangi Çiçek Alınır?

Yıldönümü için çiçek seçimi yaparken ilk yapmanız gereken sevgilinizin ya da eşinizin en sevdiği çiçeği düşünmek olmalı. Orkideleri mi seviyor yoksa kucak dolusu buketleri mi tercih eder? Belki de içerisinde farklı türden bitkilerin yer aldığı bir teraryum aranjmanı mı onun zevkini yansıtıyor olabilir… Sevgilinizin/eşinizin en sevdiği çiçekleri biliyorsanız Çiçeksepetim'in zengin ürün yelpazesi içerisinden hem onun zevkine hem de sizin bütçenize en uygun olan alternatifi seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer bu sorunun cevabını bilmiyorsanız ciceksepetim.com’un yıldönümlerine özel olarak derlediği bu sayfa üzerinden yıl dönümü çiçeği seçebilir, eşinizin ya da sevgilinizin yıldönümünü en güzel çiçek tasarımları ile kutlayabilirsiniz.

ciceksepetim.com’un planlanabilir çiçek teslimatı özelliği sayesinde günler hatta haftalar öncesinden göndereceğiniz çiçeği seçebilir ve dilediğiniz gün teslim edilecek şekilde siparişinizi verebilirsiniz.

Ayrıca aynı gün teslimat seçeneği sayesinde göndermek istediğiniz yıldönümü çiçekleri son anda dahi olsa sevgiliye/eşe teslim edilecek şekilde sipariş edilebilir. Çiçeksepeti yıldönümü çiçekleri içerisinden beyaz ve mor renkli orkidelere; kütük, beton veya seramik vazolar içerisinde rengarenk çiçekler ile hazırlanmış karışık aranjmanlara, çeşitli boyut ve modellerde teraryumlara, bonsailere, gül buketlerine, saksı bitkilerine ve çok daha fazlasına ulaşabilir, anında siparişinizi verebilirsiniz. Çiçeğiniz ile birlikte gönderebileceğiniz kart notunda duygularınızı dile getirebilir, online ödeme yöntemlerinden size en uygun olanı tercih ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yıl dönümünde çiçek nasıl verilir?

Yıl dönümü gibi özel günlerde çiçek göndermek, eşinizle/sevgilinizle aranızdaki bağı daha da güçlendirir ve anlamlı hale getirir. Ona, ’Seninle geçirdiğim yılları asla unutamam. Seni her zaman düşünüyorum ama bugün bizim için daha da özel’ mesajını verir. İşte bu yüzden eşinize/sevgilinize yıl dönümünde çiçek göndermeyi asla göz ardı etmemeli, onu her zaman minik sürprizlerle şaşırtmalısınız.

#1 Yemekte çiçek vermek

Eşinize/sevgilinize akşam muhteşem bir yemek organizasyonu hazırladıysanız, bu muhteşem organizasyona eli boş gelmek olmaz. Onu daha ilk dakikadan heyecanlandırmak ve mutluluktan havalara uçmasını sağlamak için yemeğe kırmızı gül ya da papatyalardan oluşan bir buket çiçekle gelebilirsiniz.

#2 İş yerine çiçek göndermek

Eşinize/sevgilinize yıl dönümünde bir sürü sürpriz yapabilirsiniz, ama ona tüm gün bu özel anı unutmadığınızı hissettirmek istiyorsanız, iş yerine çiçek gönderme alternatifini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede eşinizin/sevgilinizin de bütün gün sizi düşünmesini sağlayarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

#3 Eve çiçek göndermek

Eşinize/sevgilinize sadece yemekte ya da iş yerinde değilde, farklı bir şekilde çiçek göndermek istiyorsanız, güne sizden aldığı bir buket çiçekle merhaba demesini sağlayabilirsiniz. Güne çiçeğinizle uyanan eşinizin/sevgilinizin bütün gün sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.