Yıl Dönümü Tebriği Lilyu Papatya ve Gerbera

Yıl Dönümü Tebriği Lilyu Papatya ve Gerbera

Ürün Fiyatı: 156,48 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
169
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 8 Adet Gerbera Kırmızı : 3 Adet
Yıllara meydan okuyan birlikteliğinizi kutlamak için sevdiğiniz kadına Birlikte Nice Yıllara temalı vazo içerisinde lilyum, gerbera ve papatyalardan oluşan özel bir aranjman gönderebilir, yıllandıkça güzelleşen sevginizi bu özel aranjmanla taçlandırabilirsiniz. Ürün 8 adet beyaz lilyum, 3 adet kırmızı gerbera ve papatyalar ile hazırlanmıştır.

Papatyagiller ailesinden olan lilyum ve gerbera çiçeklerinin güçlerini birleştirdiği Yıl Dönümü Tebriği Lilyum Papatya ve Gerbera aranjmanı, ÇiçekSepetim’in sizin adınıza sevdikleriniz için hazırladığı en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Temizlik ve saflığı simgeleyen beyaz lilyum ile dostluk ve yaşam enerjisinin simgesi kırmızı gerberalardan oluşan çiçek aranjmanı, geride bıraktığınız yılları geleceğe taşıyabileceğiniz bir köprü görevi görüyor.

Sevdiklerinizle “Birlikte Nice Yıllara”

Vazo içerisinde “Birlikte Nice Yıllara” temasıyla sunulan çiçek aranjmanı, 8 adet beyaz Lilyum çiçeği ve 3 adet kırmızı Gerbera çiçeğinden oluşuyor. Cıvıl cıvıl renklerden oluşan kalplerle tasarlanmış yıldızlı kalp tasarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

  

Ürün Kodu: csm3420