Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Yeni İş Tebriği İçin Çiçek Aranjmanları

Sevdiklerinize özel günlerde çiçek göndermelisiniz, deyince aklınıza sadece doğum günü, yıl dönümü ya da Sevgililer Günü gelmesin. Yeni iş tebriği de özel bir gün… Ve en az diğer özel günler kadar kutlanmayı hak ediyor. Siz de böyle düşünüyorsanız, sevdiklerinizi yeni işleri için tebrik ederken en güzel sürpriz bir buket çiçektir. Gerek cıvıl cıvıl renkleri gerekse mis kokulu alternatifleri ile herkesin enerjisini yükseltmeye yarayan çiçekler, yeni işlerinde sevdiklerimizin heyecanlarına ortak olmamızı sağlar. Onlarla gurur duyduğunuzu belirtmenin en güzel yoludur. Siz de yeni işini tebrik ederek sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz, Ciceksepetim.com sizler için yeni iş tebriği çiçek alternatiflerini listeledi. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden rengarenk çiçek aranjmanlardan birini seçerek aynı gün teslim ya da istediğiniz gün ve saatte teslim olacak şekilde online çiçek siparişi vermek.

Yeni iş tebriği için hangi çiçek gönderilir?

Yeni iş tebriği için hangi çiçeği seçeceğinizden önce çiçeğin boyutunu düşünmeniz gerekir. Büyük bir çiçek mi yoksa daha zarif bir çiçek mi göndermelisiniz karar size kalmış. Çiçeğin boyutuna karar verdikten sonra hangi çiçeği seçmeniz gerekli buna karar vermeniz gerekli. Saksı çiçekleri sevdiklerinizin masalarında sürekli sizi düşünmesine yardımcı olurken, karışık çiçek sepetleri de gün içinde enerjilerini yükseltmeye yardımcı olabilir. Ayrıca, beyaz lilyumlar, papatyalar ve orkide de hoş seçimler olabilir. Karar veremiyorsanız, Ciceksepetim.com’un yeni iş/terfi kategorisinde bulunan yüzlerce alternatif arasından birini sevdiklerinize gönderebilir, ilk iş günlerinde heyecanlarına ortak olabilirsiniz.

Kimlere yeni iş çiçeği gönderilir?

Yeni iş çiçeği, en heyecanlı günlerinde sevdiklerinize çok güzel bir jest yapmanız açısından çok önemlidir. Yeni iş tebriği çiçeği herkesin aklına gelmeyen çok ince düşünülmüş bir hareket olduğu için çiçeği alan kişinin hayatında önemli bir yer edinmenizi sağlar.

#1 İlk kez bir işe başlayacak olanlara alınacak çiçek

Yeni bir ortam, yeni insanlar ve tecrübesizlik… Bu durumlar göz önüne alındığında, iş hayatına yeni girecek olanların heyecanlanmaması mümkün değildir. Böylesine heyecan dolu bir ilk günü yaşayacak sevdikleriniz olduğunda, heyecanlarına ortak olmak ve yanlarında olduğunuzu hissettirmek için onlara bir buket çiçek gönderebilirsiniz.

#2 Çalıştığı işte terfi alanlara alınacak çiçek

Yıllardır verilen emeklerin karşılığının bulunduğu gündür terfi. İlk işe başlama heyecanı gibi olmasa da, terfi de en az o kadar heyecanlıdır. Bu yüzden sevdiklerinize terfi çiçeği göndererek bu heyecanlarına da ortak olmanız gerekir.

#3 İş değiştirenlere alınacak çiçek

İlk işe başlama heyecanı gibi olmasa da, yeni bir ortam ve yeni insanlar her zaman heyecana sebep olur. Böyle günlerde yanımızda bize destek olacak insanlar ararız. Sizin de iş değiştiren sevdikleriniz varsa, yeni işlerini tebrik ederek desteğinizi onlara gösterebilirsiniz.

En güzel yeni iş tebriği çiçek notları

İlk kez işe başlayacak, terfi alan ya da iş değiştiren sevdiklerinize çiçek gönderirken, onları cesaretlendirecek ve destek olduğunuzu gösterecek iş tebriği mesajınızı da çiçeğinize iliştirmeyi unutmayın.

Siz de sevdiklerinize yeni iş çiçeği göndereceğiniz zaman cesaret verici kelimeler bulmak isterseniz, ilham almanız için yeni iş tebriği mesajlarının kısa bir listesini sizin için derledik.

• İstediğin her işte başarılı olduğun gibi umarım yeni işinde de çok başarılı olursun! Tebrikler…
• Yaptığın her işte başarılı oldun. Azminle ve kararlılığınla daha iyi yerlere geleceğini biliyorum. Yeni işinde başarılar dilerim!
• Her yıl bir önceki yıldan daha başarılı oluyor ve hayallerine bir adım daha yaklaşıyorsun. Yeni işinde başarılar!
• Her zaman olduğu gibi yeni işinde de başarılı olacağını biliyorum. Yeni işin hayırlı uğurlu olsun!
• Başarılı olmak için tüm yeteneklere sahipsin. Yeni işinde başarılar!
Siz de sevdikleriniz için Yeni İş Tebriği Çiçek kategorisinden en anlamlı ve renkli aranjmanları seçerek, sevdiklerinizin ilk gün, terfi ya da yeni iş heyecanlarına ortak olun!