Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Bebek Tebriği İçin Hediye Çiçek Aranjmanları

Yeni bebekleri olmuş bir aileyi, bu bebek kadar hem duygusal hem de neşeli yapan başka hiçbir durum yoktur. Bebeğin ağlaması da, gülmesi de ebeveynlerin mutlulukla dolmasını sağlar. Bu heyecan anlatılmakla bitmez. Bu vesileyle anne, babayı kutlamak için bir hediye seçerken, sizin de aynı heyecanı paylaştığınızdan emin olmanız gerekir. Bebekler çiçek açmakta olan yeni yaşamın güzel bir temsilidir. Bu yüzden çiçekler, yeni bebeğe hoş geldin demenin ve ebeveynleri tebrik etmenin mükemmel bir yoludur. Yeni doğan bebeği tebrik için sizin de seçiminiz çiçeklerse, Ciceksepetim.com’un yeni bebek çiçek alternatifleri ile bebek sahibi olan sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz. Bu özel günde çiçek göndermek için tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden rengarenk çiçek aranjmanlarından birini seçerek aynı gün teslim ya da istediğiniz gün ve saatte teslim olacak şekilde online çiçek siparişi vermek.

Yeni doğmuş bebek için çiçek gönderirken dikkat edilmesi gerekenler

#1 Çiçeği eve değil de hastaneye gönderecekseniz, çiçek gönderilmesine izin verildiğinden emin olmak için önce hastaneye danışın.

#2 Çiçeğinizi bebeğin cinsiyetine göre belirleyin. Kız ve erkek bebekler için farklı tarzlarda oluşturulan aranjmanlara göz atın. Ya da annenin tercihini öğrenin ve bu tarzda bir çiçek satın alın.

#3 Yansıtmak istediğiniz hissi gösterecek bir çiçek seçimi yapın. Aileye heyecanlarına ortak olduğunuzu hissettirin.

Yeni bebek için hangi çiçekler gönderilir?

Yeni bebek için çiçek gönderirken seçim çok önemlidir. Karanfiller, rengarenk görünümleri ve mis kokuları ile yeni bebek tebriği için iyi bir seçimdir. Ancak, karanfili geleneksel buluyorsanız ve daha özgün bir şey arıyorsanız, gerberalar sizin için iyi bir alternatif olabilir. Bu basit, ama güzel çiçekler karanfillere göre daha dayanıklıdır. Ayrıca çok farklı renkleri vardır. Bu nedenle tercihiniz gerbera olursa, istediğiniz renk kombinasyonunu bulmak kolaydır.

Yeni doğan kız çocukları için pembe, beyaz ve mor çiçekler en çok tercih edilen renklerdir. Fakat bu seçeneklerle kısıtlanmış hissetmenize gerek yok. Bir kız çocuğunun ebeveynleri için en popüler çiçekler gül, karanfil ve zambaktır.

Yeni doğan erkek bebek için çiçek seçimi söz konusu olduğunda ise, geleneksel olarak mavi, beyaz ve sarı renk çiçekler seçilir. Karanfil ve gül, erkek bebek için gönderilecek en yaygın çiçeklerdir.

Bunların dışında hastane odasına çiçek gönderecekseniz, orkide, gül, karanfil veya gerbera vazo aranjmanını tercih edebilirsiniz.

Yeni bebek için en güzel çiçek notları

Çiçeklerle gönderilen duygusal mesajlar, zaten duygusal olan yeni bebek sahibi sevdiklerinize heyecanınızı göstermenin en güzel yollarından biridir. Hayatlarındaki en özel anda onların heyecanını paylaştığınızı göstermenizi sağlar.

Siz de yeni bebek sahibi sevdiklerinize çiçek göndereceğiniz zaman doğru kelimeleri bulmak isterseniz, ilham almanız için duygusal yeni bebek mesajlarının kısa bir listesini sizin için derledik.

• Dünyaya hoşgeldin. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!
• Hepinize bir ömür boyu sevgi, sağlık ve mutluluk diliyorum. Hoş geldin küçük!
• Bu özel zamanın tadını çıkarın. Çok çabuk geçiyor!
• Yukarıdan gönderilen küçük bir melek, kalbini sevgi ile doldurmaya geldi. Harika bir anne olacağını biliyorum!
• Yeni bir bebek her şeye değer. Aileye hoş geldin!
• Evde yeni bir bebekle zar zor uyuyabileceğin için çok heyecanlı olmalısın! Tebrikler!
• Bebeğiniz çok şanslı, çünkü dünyadaki en iyi ebeveynlere sahip.

Siz de yeni bebek sahibi sevdiklerinize için Yeni Bebek Çiçek kategorisinden en güzel ve taze aranjmanları seçerek, hayatlarındaki en anlamlı günde onların heyecanlarına ortak olun!