Tek Katlı Pembe-Beyaz Gerbera Çelenk

Tek Katlı Pembe-Beyaz Gerbera Çelenk

Ürün Fiyatı: 508,33 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
549
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Gerbera Beyaz : 70 Adet Gerbera Pembe : 39 Adet
Dostlarınız için önemli olan bir cenaze törenine katılamıyorsanız, onlara destek olmak bir çelenk gönderebilirsiniz. Çelenk tercihinizde ise pembe ve beyaz gerberelardan oluşan bir aranjmanı tercih edebilirsiniz. Tek katlı olarak tasarlanan bu aranjman pembe ve beyaz gerberalarla hazırlandı. Dostlarınızın bedenen yanlarında olamadığınız bu acı günde, kalbinizin daima onlarla olduğunu ifade etmek için tasarlandı.

Hayatın acı tatlı her anı sevdiklerinizle birlikte olduğunuz zaman anlamlı hale gelir. Bu çelenk modeli sevdiklerinizin bedenen yanında olamadığınız hüzünlü anlarda sizi hissetmelerini sağlar. Beyaz ve pembe renkli çiçekleri olan bu çelenk modeli sevdiklerinize hayatın farklı yönleri olduğunu zor anlarda hatırlatır. Hüznün hep kalıcı olmadığını, hayatın her anıyla yaşanması gerektiğini vurgulayan bu çiçek modelini tercih ederek sevdiklerinize destek olabilirsiniz.

Acı Tatlı Her An Paylaşılabilir

Yaşamın her dakikasını sevdiklerinizle paylaştığınızda sonsuz mutluluğa erişebilirsiniz. Tek katlı oluşturulan bu çelenk modeli ile varlığınızı ihtiyaç duydukları bu zor anlarda hissettirebilirsiniz. Çiçekler sadece özel ve mutlu anları değil zor zamanları da detaylandıran sembollerdir. Doğanın iyileştirici gücünü hatırlatan bu tasarım ile sevdiklerinize destek olabilirsiniz.

Ürün Kodu: csmse214