Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Canlı Çiçekler

Ev ve işyerlerinin olmazsa olmazlarından olan saksı çiçekleri kapalı mekanlara enerji ve canlılık katarlar. Ev çiçeği olarak da bilinen salon çiçekleri, kapalı alanların soğuk imajını değiştirmek için son derece etkilidirler. Uzun ömürlü olmaları sebebi ile de sıklıkla tercih edilen ve çok sevilen bu bitkiler dekorasyona uygun saksılar ile satışa sunulmaktadır. Canlı çiçek fiyatları bitkinin türüne göre değişiklik gösterebilmektedir.

Canlı masa çiçekleri daha küçük ebatlarda tercih edilirken, balkon çiçeği olarak kullanılan saksı çiçekleri iklim koşullarına dayanıklı ve çeşitli boylarda olabilen çiçekler arasından seçilir. Çeşitli tür ve ebatlarda olan salon bitkileri arasından kendi ev ya da çalışma ortamlarınız için sipariş verebilir, sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz.

Özel günleri kutlamak, sevdiklerinizi mutlu etmek, duygu ve düşüncelerinizi hayatınıza değer katan insanlara anlatmak için en zarif yol olan çiçekler ile mutluluk yaratabilirsiniz. Kısa sürede solup giden çiçeklerin yerine ÇiçekSepetim'in en özel saksı çiçekleri ile uzun süre hatırlanabilirsiniz. Canlı çiçek sevenlerin, saksı çiçeklerine ilgi duyanların ve uzun süre dayanan bir hediye isteyenlerin sık tercih ettiği ev çiçeği modelleri ile sevdiklerinizin yüzünü güldürebilmeniz mümkün.

Canlı Saksı Çiçekleri

Canlı renklerdeki çiçek aranjmanlı, ahşap kütük görünümlü veya porselen modern saksılı ürünler ÇiçekSepetim'de her zevke uygun alternatiflerle sunulur. Renkli Güller Kütük Ahşap Saksıda modelini tercih ederek sevdiklerinizin gününe enerji ve neşe katabilirsiniz. Mor rengin gizemli yapısı ve aşkın simgesi orkideler ile hazırlanan Çift Dal Mor Orkide Geometrik Beton Saksıda seçeneği ile hayatınızdaki özel insana en içten duygularınızı sunabilirsiniz. Yucca Çiçeği Saksıda ise salon çiçeklerini sevenler için ideal bir tercih olur. Canlı saksı bitkileri ile annenizi, arkadaşınızı, yöneticinizi, dostunuzu, öğretmeninizi veya sevdiğiniz insanı mutlu etmeniz çok kolay. Uzun süre dayanan ve sizi hatırlatan canlı çiçek modelleri ile sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz.

Bakımı kolay, kapalı ortamlarda uzun süre yaşayabilen, yaşam alanlarına doğanın rahatlatıcı etkisini yansıtan canlı saksı çiçekleri ile ortamınızı farklılaştırabilirsiniz. Sıradan ev ve ofis alanlarını canlı saksı bitkileri ile huzurlu bir mekana dönüştürmeniz mümkün. Hafif güneş alan, sert hava akımına maruz kalmayan, ferah yerlerde sağlıklı gelişen salon çiçekleri ile yaşadığınız alanları doğa ile iç içe hale getirebilirsiniz. Gününüzü güzelleştiren, stresinizi azaltan, rahatlamanızı sağlayan ev çiçeği ya da balkon çiçekleri ile gevşeyebilirsiniz. ÇiçekSepetim'in siz ve sevdikleriniz için özel hazırladığı canlı saksı çiçeklerine göz atabilir ve yeşilin huzurunu yaşamanıza dahil edebilirsiniz.

Salon Çiçeği Çeşitleri

Kırmızı Antoryum Canlı Saksı Çiçeği, salon çiçekleri arasında sık tercih edilen bir model. Kolay bakımı ve dayanıklı yapısı ile iç mekanlarda değerlendirilerek ortamın atmosferine farklı bir ambiyans katar. Bu ev çiçeği güneş ışınlarına ve rüzgara doğrudan maruz kalmak istemez. Daha sakin ve gölge yerlerde sağlıkla gelişen bu canlı çiçek ile sevdiklerinizin evine neşe getirebilirsiniz. Çok hızlı büyümeyen ve boyu yavaş uzayan bu bitki, tüm kapalı mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Massengena Ağacı Canlı Saksılı model ile hem ev hem ofis ortamlarına ışıltı katabilirsiniz. Yeşili seven ve doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin kapalı ortamların havasını değiştirmek için kullanabileceği bu salon bitkisi, içinizden geldiği her an sevdiklerinizin yaşam alanını güzelleştirebilir. Barış Çiçeği Canlı Spatifilyum Saksıda seçeneği ile özel günlerinizde sevdiklerinizin masasında sizi her zaman hatırlayacakları bir iz bırakabilirsiniz. ÇiçekSepetim avantajları ile canlı saksı bitkilerini hem kendiniz hem sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Saksıda Çiçek Online Sipariş

Zelkova Bonsai Çiçeği Puantiyeli Vazoda, Canlı Kraton Bitkisi Saksıda, Madagascar Ağacı Canlı Saksı Bitkisi gibi seçenekler ile hem kendi yaşam alanlarınızı hem sevdiklerinizin ortamını güzelleştirmeniz mümkün. Salon ve balkon çiçekleri ile baharı evinize, ofisinize davet edebilmek için saksıda çiçek modellerini online sipariş edebilirsiniz. Farklı kartlarla ödeme kolaylığı sağlayan ÇiçekSepetim, aynı gün teslimat avantajı ile içinizden gelen her an sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olur. Ayrıcalıklı fiyat seçeneği ile değer verdiğiniz insanları bütçenizi zorlamadan şaşırtabilirsiniz.

Taze ve canlı çiçeklerin yarattığı sıcak atmosfer sayesinde sıradan bir günü unutulmaz kılabilirsiniz. Sevdiklerinizin özel günlerini kutlamak dışında morale ihtiyaç duydukları anlarda da canlı çiçek modelleri ile onları gülümsetebilirsiniz.