Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Online Papatya Siparişi

Papatya siparişi vermeden önce artık çiçekçi aramanıza gerek yok. Ciceksepetim.com papatya kategorisindeki yüzlerce papatya çeşidi ve papatya rengiyle sevdiklerinizi masum duygularınızı göstermeniz için sizi bekliyor. Sevdiklerinize zarif bir çiçek seçimi yaparak papatya göndermek isterseniz, ciceksepetim.com üzerinden online papatya siparişinizi verebilirsiniz!

Papatya çiçeğin en bilinen mesajı, saflık ve masumiyettir. Rengarenk alternatifleri olan bu muhteşem çiçek, hayatında saf duygulara ve güneş ışığına ihtiyaç duyan biri için mükemmel bir hediyedir. Papatya masumiyet ve pozitif enerjinin mükemmel bir sembolüdür, bu nedenle sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz herkes için mükemmel bir çiçek alternatifi olabilir. Papatyanın arkasında güçlü bir sembolik anlam vardır ve ilk başta göründüğünden çok daha derindir.

Papatyalar Bize Neyi Anlatır?

Çiçeklerin arkasında uzun yıllar süren kültürel etkilerin sonucu belirli bir anlam ve sembolizm yatar. Her çiçekte olduğu gibi papatyayı da sembolize eden bazı anlamlar vardır. Bunlar; masumiyet, yeni başlangıç, saflık, gerçek aşk ve uyumdur.

Masumiyet

Papatyalar masumiyeti temsil eder. Bu çiçekler genellikle çiçek aranjmanlarında çocuklar ve ebeveynleri için hediye olarak kullanılır. Papatyalar masumiyetin yanında aynı zamanda yeni bir başlangıcın sembolüdür.

Yeni başlangıç

Papatya yeni bir başlangıcın sembolüdür. Hayatında yeni bir atılımın eşiğinde olan ve geleceğe doğru büyük bir adım atmaya hazırlanan biri için mükemmel bir hediyedir. Bu çiçek, yeni bir eve taşınmış veya üniversiteye yeni başlayan biri için harika bir hediye olabilir. Papatyalar, yeni bir şafağı temsil eder. Yapraklarını her gece kapatır ve her sabah açar. Bu da hayattaki yeni başlangıca gönderme olarak kabul edilir. İleriye doğru büyük bir adım atan birine papatya vermek, bu sembolik anlamı kullanmanın en iyi yoludur.

Saflık

Papatya saflığın sembolüdür ve daha önce de belirttiğimiz gibi, genellikle çocuklarla ve yeni doğanlara bağlantılıdır. Papatya çiçeklerinin ve yapraklarının yumuşak olması, papatyanın saflığın sembolü olmasının bir başka nedenidir. Eğer çocuğu olan bir tanıdığınız için mükemmel bir hediye arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın çünkü papatya sizin için mükemmel bir alternatif olacaktır.

Hayatınızdaki uyum ve dengenin temsilidir. Bu çiçekler ortak iş yapanlar için harika bir seçenek olabilir; özellikle de ilişkinizden memnunsanız… Bu çiçeği sevdiğiniz birine verdiğinizde ise, onları önemsediğinizi ve aranızı şimdi olduğu gibi tutmak için her şeyi yapacağınızı göstermiş olursunuz.

Doğanın neşe saçan, baharı müjdeleyen papatya çiçeği ile özel günlerinizi kutlarken sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri, modern ve şık vazoları ile bu özel aranjmanlar, sevdiklerinizin gününü unutulmaz kılacaktır. Konsept vazoları ve özel aranjmanları ile papatya buketi modelleri, hayatınızdaki değer verdiğiniz insanlara duygu ve düşüncelerinizi zarif bir şekilde iletir. Yeni doğan bebek kutlamalarında, af dilemek istediğiniz üzücü durumlarda, yıl dönümlerinde vazolu papatya aranjmanları size yardımcı olur. Doğal kütükte, saksıda, vazoda, fanusta sunulan papatya aranjmanları, içinizdeki heyecanı çevrenize yansıtmanıza fırsat verir. Duru ve sade görünümleri ile papatya buketleri her kadını mutlu eder. Duyguları harekete geçiren çeşitli papatya renkleri ile hazırlanan aranjmanlar, sevdiklerinizi eşsiz hissettirir.

Vazolu Papatya Çiçekleri Online Sipariş

Doğallığı ve samimiyeti yansıtan papatya buketi, sadece özel günlerde değil, içinizden geçen her an sevdiklerinizi mutlu edebilmek için tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Sarı, beyaz, pembe gibi birçok farklı alternatifi olan papatya renkleri, içinizde yaşadığınız duyguları değer verdiğiniz insanlara ulaştırır. Doğal Kütük Üzerinde Renkli Papatyalar ile sevdiklerinizin gününe neşe katabilirsiniz. Beyaz Papatyalar Cam Fanusta modeli ile sevdiğiniz kişiye samimi duygularınızı ve hayallerinizi aktarabilirsiniz.

Konsept baskılar ile hazırlanan vazolu papatya çiçeklerini online sipariş vererek özel günlerinizde sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz. Ayrıcalıklı fiyatları ile ÇiçekSepetim, sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an yanınızda. Özel günlerde hediye alternatifi olarak bu konsept vazolu papatya aranjmanlarını değerlendirebilirsiniz. Farklı kartlarla ödeme, taksit imkanı ve aynı gün teslimat avantajı ile ÇiçekSepetim, içinizden geçtiği anda çiçeklerinizi sevdiklerinize ulaştırır. Beyaz Papatya ve Kırmızı Karanfiller, Kırmızı Gerbera ve Beyaz Karanfiller, Mor Papatyalar ve Beyaz Karanfiller gibi farklı çiçek aranjmanları sayesinde sevdiklerinizin zevkine uygun buketi tercih edebilirsiniz.

Beyaz Papatya Aranjmanları

Saflığı, masumiyeti, hayalleri ve samimi duyguları ifade eden beyaz papatya siparişi vererek sevdiğiniz insanı etkileyebilirsiniz. "Yeni İşinde Başarılar!", "Seni Seviyorum!", "Doğum Günün Kutlu Olsun!" gibi özel mesajlar ile hazırlanan vazolarda sunulan beyaz papatya aranjmanları ile, sevdiklerinizin her özel anında yanında olabilirsiniz. Cam fanus içinde veya düz beyaz porselen vazoda tercih edeceğiniz beyaz papatya aranjmanlarını kendi kişisel notunuzla özelleştirebilirsiniz.

Sadece vazolu papatya çiçekleri ile değil, düğün, nişan, kutlama gibi özel davetlerde Beyaz Gerbera Tekli Çelenk, Kırmızı Beyaz Gerberalar Çelenk, Pembe Gerbera Çiçekleri Tek Katlı Çelenk gibi seçenekleriyle de sevdiklerinizin özel anlarına şahitlik edebilirsiniz. Değer verdiğiniz insanların, size ihtiyaç duyduğu her an için çiçeklerin gücünden faydalanabilirsiniz.

Papatya Buketi Fiyatları

Papatya buketi, sevdiklerinize değer verdiğinizi, onların özel olduklarını ve samimi duygular içinde olduğunuzu hissettirmenin en doğal yoludur. Bahar esintisi yaşatan, insanı neşelendiren ve mutlu eden papatya buketleri, ÇiçekSepetim'in erişilebilir fiyatları ile sevdiklerinize ulaşır. Papatya fiyatları hediye alternatifleri göz önüne alındığında bütçenizi zorlamayan seçenekleri oluşturur. ÇiçekSepetim'in size sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile içinizden geçen her an papatya aranjmanları sevdiklerinize ulaşır. Hayatınızda özel bir yere sahip olan insanları mutlu etmek, sıradan geçen bir günü unutulmaz kılmak ve içten gelen samimi duygularınızı dışa vurmak için papatya buketlerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Vereceğiniz beyaz papatya siparişi ile sevdiğiniz özel kişinin gününü aydınlatabilir ve kalbini kazanabilirsiniz.

Papatyalar doğanın mucizevi gücünü hatırlatan, güneşin sıcaklığını yansıtan ve enerji veren çiçeklerdir. Farklı çiçekler ile papatyaları harmanlayan aranjmanlar insanın içini ısıtır. Siz de değer verdiğiniz insanların bu duyguları hissetmesini istiyorsanız, ÇiçekSepetim'i ziyaret edebilir ve sevdiklerinize en güzel papatya buketini anında gönderebilirsiniz.