Özür Dilerim Vazolu Papatyalar

Özür Dilerim Vazolu Papatyalar

Ürün Fiyatı: 74,07 TL + KDV
22 Eylül Bugün
23 Eylül Yarın
24 Eylül Cuma

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
87
,40 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 6 Adet

Hayatınızdaki önemli insanlar ile aranızda geçen tatsız olaylardan sonra özür dilemek ve onların gönlünü almak için ufak bir sürpriz yapabilirsiniz. Üzerinde "Özür dilerim" yazan şık bir vazo içerisindeki papatyalar, sevginizi ve pişmanlığınızı belirtmekte size yardımcı olur. Papatyaların vazo içerisindeki hoş ve estetik görünümü sayesinde sevdiklerinizin yüzünde gülücükler açacak.

Kendinizi Affettirmenin En Güzel Yolu

Temiz kalbin ve sevginin simgesi olan papatyalar yakınlarınızla aranızdaki tatsızlıkları çözmek için atabileceğiniz ilk adıma en uygun çiçekler arasında düşünülebilir. Tartışmalar, yanlış anlaşılmalar veya haksız olduğunuz durumlarda gerginliği ortadan kaldırmak için tercih edebilirsiniz. Hislerinizi açık ve net bir şekilde karşı tarafa aktarmak için düşünceli ve hoş bir not da ekleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için ÇiçekSepetim ile gün içerisinde teslimatı gerçekleştirilecek olan papatyaların siparişini hemen verin!

Ürün Kodu: csm3410