Özür Dilerim Lilyum ve Gerbera Aranjmanı

Özür Dilerim Lilyum ve Gerbera Aranjmanı

Ürün Fiyatı: 156,48 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
169
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 8 Adet Gerbera Kırmızı : 3 Adet
Sevdiklerinizin kalbini kırdıysanız, kalplerini hemen kazanmak için onlara Özür Dilerim temalı vazo içerisinde lilyum, gerbera ve papatyalardan oluşan özel bir aranjman gönderebilir ve samimi bir özür dileyebilirsiniz. Ürün 8 adet beyaz lilyum, 3 adet kırmızı gerbera ve papatyalar ile hazırlanmıştır.

Sevdiklerinizin kalbini kırdığınızda, beklemedikleri bir hata yaptığınızda ve duygularını incittiğinizde bu durumu telafi etmenizin en zarif yolu onu mutlu edecek bir çiçek buketi. Özür dilerim temalı bu çiçek aranjmanı, duygularınızı yansıtan çiçekleri ile sevdiğinizin kalbini yumuşatmanıza imkan tanıyor. Af dilemenin şık ve modern halini tercih ederken bu çiçek buketine şans vermelisiniz.

Pişmanlığın En Şık Hali

Beyaz lilyum ve papatyaların duygularınızın saflığını yansıttığı bu aranjmanda kırmızı gerberalar sevginizin gücünü yansıtıyor. Sevdiklerinizi üzdüğünüzde ne kadar pişman olduğunuzu anlatmanın en şık yolu olan bu çiçek buketi ile gönül alabilirsiniz. Samimi ve içten bir özür için hazırlanan bu çiçek aranjmanı sevdiklerinizin yüzünde anlamlı bir gülücük oluşturacak. 

Ürün Kodu: csm3416