Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Özür Dileme Çiçekleri

Bazı anlarda söylemek istediğiniz şeyler ile kelimeleriniz birbirlerine uymaz ve kalpler kırılır. Bazen bilmeyerek bazen de göz göre göre kırılan kalplerin ilacı ise pişmanlığı belirtmek için özür dilemektir. Özür dilemek için kelimelerin ifade edebileceğinden çok daha fazlasını taze çiçekler yardımı ile gösterebilir, üzüntünüzü dile getirebilirsiniz. Barışma çiçeği olarak da adlandırabileceğimiz özür dileme çiçeği seçenekleri, ciceksepetim.com’da sizler için bir araya getirildi.

Rengarenk çiçekler ile hazırlanan özür çiçeği alternatifleri içerisinde papatyalar, lilyumlar, güller ve daha birçok farklı kesme çiçek ile hazırlanan aranjmanlar yer alıyor.

Özür Dilemenin En Zarif Yolu

Değer verdiğiniz kişiler ile aranızda yaşanan anlaşmazlıklar, sevgiliniz veya eşiniz ile ilişkinizde yaptığınız hatalar ya da nereye gideceğini önceden kestiremediğiniz cümleler yüzünden kalplerini kırdığınız sevdiklerinizden özür dilemenin en zarif yolu, onlara çiçek göndermektir. Peki özür dilemek için hangi çiçek alınır? Rengarenk buketler pozitif duygulara çağrışım yapar, beyaz renkli çiçekler ise merhameti simgeler. Bu sebeple özür çiçekleri çoğunlukla rengarenk ya da beyaz buketler ile hazırlanır ancak özür dileme çiçeğinin nasıl olacağı sorusunun cevabı özür dilemek istediğiniz kişiye göre değişiklik gösterebilir. Eğer sevgiliye özür çiçeği seçiyorsanız koşulsuz ve sonsuz sevginizi ifade edecek orkideler ile romantik bir atmosfer yaratabilecek gülleri tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan veya aile bireylerinden özür dilemek için lilyum buketlerini, saksı bitkilerini ya da özür dileme teması ile hazırlanan vazolarda tasarlanmış çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz.

Siz de en içten dileklerinizi yansıtmak için seçtiğiniz özür dilerim çiçeği ile sevdiklerinizin kalplerini yumuşatabilir, mis kokulu çiçekler yardımı ile kendinizi affettirebilirsiniz. Ciceksepetim.com adresinden dilediğiniz an sipariş verebilir ve aynı gün teslimat seçeneği ile özür dilemek istediğiniz sevdiklerinizin kalbini vakit kaybetmeden geri kazanabilirsiniz.