Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Nişan Çiçekleri

Hayatınızın en özel anlarından biri olan nişan, özel olarak tasarlanan çiçekler ile birlikte unutulmaz bir anıya dönüşüyor. Bulundukları her alanı güzelleştiren çiçekler, kutlama salonunda estetik görüntüler yaratarak hem misafirleri hem de çiftleri mutlu ediyor. En özel nişan çiçeği tasarımları arasında farklı renklerde gül aranjmanları, papatyalar, gerberalar, orkideler ve daha bir çok çeşit yer alıyor.

Nişan Çiçeği Modelleri

Çiçekler, hem kutlama salonlarının süslenmesinde kullanılıyor hem de nişanlanan çiftleri tebrik etmek için tercih edilebiliyor. Nişan çiçeği modelleri arasında çelenkler, gül buketleri, saksıda güller, vazolu çiçekler, ayaklı büyük vazolu çiçekler, ferforje ayaklı büyük çiçek saksıları, harf süslemeli çiçekler ve çok sayıda farklı çiçek modeli bulunuyor. Sevdiklerinizin bu özel gününü tebrik etmek için dilediğiniz modeli değerlendirebilirsiniz. Ayrıca özel gününüze davet ettiğiniz misafirlerinize de çiçeklerle etkileyici bir salon hazırlığı yapabilirsiniz. Salonun görsel açıdan zengin bir görüntüye sahip olması için birden fazla ürün satın alabilir, salonunuzun her köşesini birbirinden renkli çiçeklerle güzelleştirebilirsiniz.

Evlerde yapılan törenler için daha sade tasarımlar tercih edilirken salon nişanlarında çelenkler, büyük ayaklı dev nişan çiçekleri gibi çok daha gösterişli çiçek seçimleri yapılabiliyor. Özellikle fotoğraf çekimlerinde özenli bir dekor oluşturmak isteyen çiftler göz kamaştırıcı çiçek seçeneklerinden satın alarak daha güzel fotoğraflar elde edebiliyor. Salon süslemelerinde en çok tercih edilen çiçekler arasında ise harf süslemeli seçenekler yer alıyor. Nişanlanan çiftlerin isimlerinin baş harflerinden oluşan çiçek aranjmanları, ortama farklı bir hava kazandırabiliyor.

Orkide saksıları, vazoda ya da saksıda güller, tebrik için tercih edilen çiçekler arasında yer alırken salon törenlerinde çelenk tipi tebrik çiçekleri de gönderilebiliyor. Çeşitli renklerde karma olarak hazırlanan çiçekler, yapay ya da canlı olarak tasarlanabiliyor. Nişan çiçeği fiyatları ise çiçeklerin türüne, yoğunluğuna ve hazırlanma şekline göre değişebiliyor. El buketi olarak kullanılacak olan modeller arasında gül buketleri yer alıyor. El buketi seçimi yaparken gelinin kıyafetlerine uyumlu çiçek renkleri seçmek ise kullanıcıların en çok dikkat ettiği noktalar arasında yer alıyor. Nişan çiçeği seçenekleri arasında tören masası için hazırlanan vazo modelleri de bulunuyor. Genellikle tören için özel olarak süslenen masa üzerinde kullanılan vazolu çiçekler, yanlarına konulan çikolata, lokum, meşrubat gibi ikramlarla birlikte görsel bir şölen de oluşturuyor.

Nişan Çiçeği Siparişi

Çiçek seçeneklerini sevdiklerinizin nişan törenlerini kutlamak için değerlendirebilir, ÇiçekSepetim'in ''Nişan çiçeği gönder'' avantajından yararlanarak bu özel günü rengarenk çiçeklerle taçlandırabilirsiniz. Çiçek seçimi yaparken nişanın yapılacağı alanın açık ya da kapalı bir mekan olması da önem taşıyor. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise mevsim unsuru oluyor. Organizasyonun ana temasına özel ve uyumlu seçimler yaparak tören ambiyansı estetik yönden güçlenebiliyor. Organizasyon alanında yoğun olarak tercih edilen renklere uyum sağlayan çiçekler seçildiğinde daha güzel görüntüler elde edilebiliyor. Örneğin, kır nişanı yapmak isteyen kullanıcılar çiçek olarak papatya ailesinden olan gerbera çiçeklerini tercih edebiliyor. Salon nişanlarında ise aşkın dünya genelinde en çok tercih edilen sembolleri arasında yer alan güllere yer veriliyor.

Çiçekler, organizasyon alanının dekorasyonunda büyük önem taşıyor. Gösterişli bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar, çiçeklerin yoğunluğunu artırabiliyor. Sade seçimler yapmak isteyen kullanıcılar ise daha açık renkli çiçek çeşitlerini tercih edebiliyor. Satın alma işleminizi hemen gerçekleştirmek için listelenen çiçekler arasından seçiminizi yapabilir, "Sipariş ver" bölümündeki adımları tamamlayarak hızlı gönderim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Çeşitli ödeme seçenekleriyle siparişinizi oluşturabilir, aynı gün teslim ayrıcalığıyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.