Lilyum ve Gerberalar Tekli Çelenk

Lilyum ve Gerberalar Tekli Çelenk

Ürün Fiyatı: 925,00 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
999
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 45 Adet Gerbera Beyaz : 70 Adet
Dostlarınızın acı günlerinde bedenen orada bulunamıyorsanız ve desteğinizi hissettirmek için bir çelenk göndermek isterseniz, beyaz çiçeklerden oluşan bir çelenk tercih edebilirsiniz. Cenaze töreninde dostlarınızın yanında olmasanız bile, lilyum ve gerbereların muhteşem enerjisiyle hazırlanan tekli çelenk ile desteğinizi onlara hissettirebilirsiniz.

Ölüm yıl dönümlerinde ve cenaze törenlerinde dostlarınıza desteğinizi göstermek için lilyum ve gerberalardan oluşan tekli çelenklerden yararlanabilirsiniz. Mateminizi paylaşma ve fiziken orada bulunamasanız bile sembolik çelenkle sevgi ve saygınızı iletebilmek adına sipariş edebileceğiniz zarif çelenkler umut veren çiçeklerden oluşan tasarımlarıyla ferahlatıcı bir etki de yaratır.

Açık renklerden oluşan tonlarıyla dikkat çekip iç açıcı bir etki göstermeyi de başaran lilyum ve gerberalar çiçekler hoş kokularıyla bulundukları ortama daha özel bir hava katar. Tanıdıklarınızın yanında bulunduğunuzu gösterebilmenizi kolaylaştıran çelenkte 45 adet beyaz lilyum ve 70 adet gerbera çiçeği bulunur. Hüzünlü günlerde matem yerlerinde acıyı paylaşabilmenizi sağlayan çelengi şimdi sipariş verebilirsiniz.

Ürün Kodu: csmse211