Lilyum ve Gerbera Çiçekleri Ayaklı Çelenk

Lilyum ve Gerbera Çiçekleri Ayaklı Çelenk

Ürün Fiyatı: 846,61 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
999
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Kırmızı Gül : 15 Adet Beyaz Lilyum : 45 Adet Gerbera Beyaz : 35 Adet Gerbera Kırmızı : 35 Adet
Dostluk acı günde belli olur derler… Siz de böyle düşünüyorsanız, yakınlarınız acı bir kayıp yaşadığında, bedenen yanlarında olmasanız bile onlara destek olabilir, cenaze törenine umut veren enerji dolu bir çelenk gönderebilirsiniz. Beyaz lilyum ve gerberalardan oluşan ayaklı bir çelenk tam da bu noktada desteğinizi göstermeniz için en uygun çiçek olabilir.

Yakınlarınızın ve dostlarınızın matemli günlerinde desteğinizi onlara ulaştırabilmenize olanak yaratan Lilyum ve Gerbera çiçekleri, ayaklı çelenk şeklinde hazırlanarak sevginizi ve saygınızı sizi tanıyan insanlara iletebilmenizi sağlar. Yakınlarınızın yanında yer alamadığınız zamanlarda büyük boyutları ve estetik desenleriyle zarif bir görünüm sunan çelenkleri matem yerine gönderebilirsiniz.

Çelenkler ayaklarında ve gövdelerinde yer alan iç açıcı çiçeklerle ferahlık yaratır. Bu ürünler ölüm yıl dönümü ve cenaze töreni gibi hüzünlü zamanlarda bizzat bulunamadığınız ortamlara erişebilmenizi sağlayarak duygularınızı sembolik şekilde aktarabilmenize olanak tanır. Acılı ailelerin yanında yer almak ve düşünceli bir davranışta bulunarak tanıdıklarınızın acısını paylaşmak için lilyum ve gerbera çiçeklerinden oluşan ayaklı çelenkleri şimdi sipariş edebilirsiniz.

Ürün Kodu: csmse212