Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Online Lilyum Siparişi

Lilyum siparişi vermeden önce artık çiçekçi aramanıza gerek yok. ÇiçekSepetim lilyum kategorisindeki yüzlerce lilyum çeşidi ve lilyum rengiyle sevdiklerinize özverinizi göstermeniz için sizi bekliyor. Sevdiklerinize zarif bir çiçek seçimi yaparak lilyum göndermek isterseniz, ciceksepetim.com üzerinden online lilyum siparişinizi verebilirsiniz!

Dünyadaki en popüler hediyelik çiçeklerinden biri olan lilyumlar; saflığı, özveriyi ve rafine güzelliği sembolize eder. Lilyumlar, antik mitolojide en gözde çiçeklerden biri olmuştur. Bu nedenle, kültürün önemli bir parçası olarak kabul edilir. Sadece antik mitolojide değil, dünyanın hemen her yerinde edebiyata konu olmuş bir çiçektir lilyum. Zarif görünümünün yanı sıra lilyumların saflık, tutku ve yeniden doğuşu sembolize ettiği düşünülmektedir.

Lilyum Çiçeğine Dair İlginç Bilgiler:

• Hera ve Zeus’la ilişkili Yunan efsanesi nedeniyle lilyumlar, yeniden doğuş ve annelik ile ilişkilidir.
• Çin’de lilyumlar düğünlerde kullanılır, çünkü iyi şansa getirirler.
• Asuriler ve Babiller lilyumları doğurganlık tanrıçası Ishtar ile ilişkilendirdiler.
• Lilyum adanmışlık anlamına gelen 30. yıldönümü çiçeğidir.
• Lily, yurt dışında kızlar için kullanılan en popüler isimlerdendir.
• Lilyum kediler için son derece zehirlidir.
• Lilyumlar mis gibi kokuları nedediyle genellikle parfümlerde kullanılır.
• Lilyum soğanı, soğuk ve hareketsiz bir döneme ihtiyaç duyduğu için sonbaharda ekilmelidir. Yaz aylarında çiçek açar.
• Hıristiyanlar lilyumları, özellikle Madonna lilyumlarını Meryem Ana ile ilişkilendirir.

Lilyum Çiçeği Bakımı Nasıl Olmalı?

Lilyumlar günlük sulama gerektirmez, ancak sulama yaparken, çiçek soğanına ulaşmak için yeterince derin suladığınızdan emin olmalısınız. Büyüme mevsimi boyunca bitkileri dengeli bir gübre ile birkaç haftada bir beslemeli, yüksek azotlu gübrelerden kaçınmalısınız. Yapraklar sarardığında, sapları ve yaprakları çıkarmalısınız.

Özel günleri kutlamak, duyguları yansıtmak ve unutulmaz anlar yaratmak için lilyum çiçeği modellerinden faydalanabilirsiniz. Cam vazo veya fanus, porselen saksı, kalp şeklinde cam kap gibi tasarımları ile lilyum aranjmanları her zevke uygun olur. Bebek kutlamalarında, özür dilemek istediğiniz üzücü anlarda, sevdiklerinizin yeni işlerinde başarılar dilemek istediğinizde onlara konsept vazoda lilyumlar gönderebilirsiniz. ÇiçekSepetim, ayrıcalıklı fiyat alternatifi ile kolayca lilyum siparişi oluşturmanızı sağlar.

Düğün, nişan gibi özel organizasyonlarda ya da cenaze törenlerinde Lilyum ve Gerbera Çiçekleri Ayaklı Çelenk, Lilyum ve Gerbera Tekli Çelenk gibi seçeneklerden faydalanarak sevdiklerinize destek olabilirsiniz. Onların her an yanında olduğunuzu göstermenin en zarif yolu, lilyum aranjmanlarıdır. Yenidoğan prenseslerin anne ve babasını tebrik etmek, küçük meleğe "Hoş geldin" demek için Kız Bebek Tebriği Lilyum ve Güller modelini tercih edebilirsiniz. Beyaz lilyumlar ve güller ile oluşturulan bu aranjman masumiyetin en güzel yansımasıdır. Cam fanus içinde sunulan bu lilyum, siparişi verdiğiniz anda sevdiklerinize ulaşır. En özel anları lilyum çiçeği ile unutulmaz kılabilirsiniz.

Lilyum Çiçeği Online Sipariş

Zarifliği yansıtan beyaz lilyumlar, modern ve şık cam vazolar içerisinde sevdiklerinizin masasını süsler. Cam Vazoda Lilyum ve Gül Çiçek Aranjmanı ile sevdiğiniz kadına en samimi duygularınızı yansıtabilirsiniz. Beyaz lilyumların asaletinden, kırmızı güllerin tutkusundan ilham alarak sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz. Mavi Vazoda 6 Adet Beyaz Lilyum Çiçeği aranjmanı ile sevdiklerinize samimi duygularınızı anlatabilirsiniz. Beyaz lilyum çiçeği masumiyet anlamı taşıdığı için özel anlarınızı taçlandırır. Lilyum çiçeği online sipariş vermek için ÇiçekSepetim her zaman yanınızda. Sadece özel günlerde değil, içinizden gelen her an sevdiklerinizi mutlu etmek için lilyum aranjmanlarını tercih edebilirsiniz.

Saksıda Canlı Lilyum Çiçekleri

Lilyum, günlük bakım ve sulama gerektirmeyen zahmetsiz bir çiçektir. Sulama yaptığınız zamanlarda derinlere ulaşabilecek kadar su miktarı verdiğinizden emin olmanız yeterlidir. Saksıda canlı lilyum çiçekleri ile sevdiklerinizin yaşadığı ortamı güzelleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize özel olduklarını hissettirmek istediğinizde kendinize "Lilyum gönder" diye hatırlatma yapabilirsiniz. Çünkü lilyum çiçeği en saf duyguların simgesidir. Lilyum eski çağlardan beri adanmışlık anlamı taşıyan özel bir çiçektir. Sevdiklerinize özel günlerde veya içinizden geçen her an değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. 2 Dal Orkide ve Lilyumlar ile oluşturulan özel aranjmanlar, özel gün kutlamalarınız için idealdir. Taze ve canlı lilyum aranjmanları ile ÇiçekSepetim, sizin için duyguları harekete geçirir. Zarif görünümleri ile sık tercih edilen lilyumlar, farklı renkleri ve modern vazo tasarımları ile sizi bekliyor.

Lilyum Fiyatları

Güller, papatyalar gibi farklı çiçeklerle bir araya getirilerek göz alıcı aranjmanlara dönüştürülen lilyum çiçeği, erişilebilir fiyatları ile özel günlerde bütçenizi zorlamaz. Ayrıcalıklı lilyum fiyatları ile ÇiçekSepetim, özel zamanlarınızı eşsiz kılmak için hep yanınızda. Konsept baskılı saksı, modern cam vazo seçenekleri ile en şık ve ucuz lilyum çiçekleri, sevdiklerinizin sıradan geçen gününü unutulmaz kılar. ÇiçekSepetim; farklı kartlar ile ödeme, taksit imkanı ve aynı gün teslimat gibi özel hizmetlerle içinizden geçen her an sevdiklerinizi gülümsetmenize yardımcı olur. Sevdiklerinizi yoğun bir günde mutlu etmek, özel günleri kutlamak, duygu ve düşünceleri açığa çıkarmak için lilyum kategorisine göz atabilirsiniz. Kusursuz lilyum aranjmanları ile hayatınızdaki değerli insanları etkilemeniz mümkün.

ÇiçekSepetim'in erişilebilir lilyum fiyatları ile bütçenizi zorlamadan sevdiklerinize jest yapabilirsiniz. Tarifsiz bir mutluluk yaşatmak, içten gelen bir gülümseme yaratmak ve özel hissettirmek için tek yapmanız gereken, ÇiçekSepetim ile lilyum siparişi oluşturmak. Bu zarif ve kusursuz çiçekler sayesinde sevdiklerinize unutulmaz anlar armağan edebilirsiniz.