Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Kırmızı Gül Siparişi

Adı aşk ve tutku ile bütünleşmiş, romantizmi simgeleyen kırmızı güller evrensel bir sevgi sembolüdür. Bu sebeple her gün, dünyanın her yerinden milyonlarca kişi sevdiklerine kırmızı güller ile aşkını ilan eder. Dünyanın dört bir yanında aşk dendi mi ilk akla gelen çiçekler olan kırmızı güller, Çiçeksepetim’de en etkileyici halleri ile bir araya geliyor. Kimisi mütevazi kimisi ise kucak dolusu olan kırmızı gül buketi seçenekleri, klasik cam vazolar içerisinde hazırlanan etkileyici gül aranjmanları, kütük vazolar içerisinde tasarlanan otantik buketler, yeşilliklerin eşlik ettiği çeşitli aranjmanlar, fanus içerisinde tasarlanan kırmızı gül tasarımları, kutuda kırmızı güller ve daha birçok trend kırmızı gül aranjman modeli ciceksepetim.com’da sizler için hazırlandı.

Kırmızı Gül Buketleri

Kırmızı gül buketleri, farklı tasarımlarla ve değişen buket boyutları ile hazırlanıyor. ciceksepetim.com’un sizler için en özel kırmızı gül aranjmanlarını bir araya getirdiği Kırmızı Güller sayfası içerisinden dilerseniz 5 adet dilerseniz de 100 kırmızı gül siparişi verebilir, sevdiklerinize gönlünüzden geçen en romantik sürprizleri planlayabilirsiniz.

Vazoda Kırmızı Güller

ciceksepetim.com’dan farklı sayılarda kırmızı güller ile hazırlanmış birçok vazoda kırmızı gül tasarımını bulabilir ve dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Bu aranjmanlar cam, seramik veya kütük vazolar içerisinde hazırlanır. Bazen yalnızca kırmızı güllerin bulunduğu bazen de farklı çiçeklerin eşlik ettiği çiçeksepeti kırmızı gül aranjmanları, ciceksepetim.com’dan satın alabileceğiniz yüzlerce çiçek tasarımı alternatifi arasında yer alır.

Sevdiklerinize unutamayacakları, romantik bir jest yapmak istediğiniz her an ciceksepetim.com’dan özenle hazırlanmış bir kırmızı gül tasarımı tercih edebilirsiniz. Ortalama 50 TL ile başlayıp 200 TL’ye kadar değişebilen kırmızı gül fiyatları, çiçek aranjmanının içerisinde bulunan kırmızı gül adedine ve çiçeğin tasarımına göre değişiklik gösterir. Bütçenize uygun ve zevkinizi yansıtan kırmızı gül aranjmanlarından dilediğinizi seçtikten sonra online ödeme yöntemlerinden birinini tercih ederek siparişinizi tamamlayabilir, seçmiş olduğunuz çiçek alıcıya ulaştıktan sonra gelen bilgilendirme SMS’i ile siparişinizi her an kontrolünüz altında tutabilirsiniz.