Kırmızı Gerberalar İki Katlı Çelenk

Kırmızı Gerberalar İki Katlı Çelenk

Ürün Fiyatı: 369,44 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
399
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Gerbera Kırmızı : 80 Adet
Sevdiklerinizin acı günlerinde yanlarında olamadığınız da ve kalbinizin daima onlarla olduğunu hissettirmek için çelenk göndermek istediğinizde, kırmızı gerberalardan oluşan bir çelenk tercih edebilirsiniz. Bu acı günde sevdiklerinizin yanlarında olmasanız bile, kırmızı gerberaların umut veren enerjisiyle hazırlanan 2 katlı çelenk ile desteğinizi onlara bu şekilde gösterebilirsiniz.

Sevdikleriniz için önemli olan birçok farklı günde onlara desteğinizi göstermek için iki katlı kırmızı gerberalardan oluşan çelenk siparişi verebilirsiniz. Aynı gün içerisinde teslimatı gerçekleştirilecek olan çelenk siparişinizi ÇiçekSepetim avantajları ile vermeniz mümkündür. Papatya çiçeğinin en büyük ve gösterişli türü olan kırmızı gerberalar uzun ömürlü çiçeklerdir. Uzun süre boyunca gönderdiğiniz yerde solmadan hoş bir şekilde görünümlerini korurlar.

Özenle Hazırlanan Kırmızı Gerberalar

Açılışlarda, kutlamalar, etkinlikler veya acı veren günlerde tercih edebileceğiniz kırmızı gerberalar ile sevdiklerinize her zaman onları düşündüğünüzü hissettirin. Yaygın olarak sıcaklığın ve dostluğun bir göstergesi olarak bilinen çiçek türleri sayesinde bizzat bulunamadığınız ortamlarda desteğinizi göstermeniz mümkündür. Hoş bir görünüm elde edilerek, titizlikle hazırlanan kırmızı gerberalar sayesinde yakınlarınıza gösterdiğiniz özeni açıkça belirtmiş olursunuz. Siparişinizi hemen tamamlayarak sevdiklerinize akılda kalıcı ve düşünceli bir hediye verebilirsiniz.

 

Ürün Kodu: csmse201