Kırmızı-Beyaz Gerberalar Çelenk

Kırmızı-Beyaz Gerberalar Çelenk

Ürün Fiyatı: 508,33 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
549
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Gerbera Beyaz : 70 Adet Gerbera Kırmızı : 41 Adet
Dostlarınızın acı kayıplarında, onlara destek olmak ve acılarını paylaşmak için çelenk göndermek istediğinizde, kırmızı ve beyaz gerberelardan oluşan bir çelengini tercih edebilirsiniz. Cenaze töreninde dostlarınızın yanında olamasanız bile, kırmızı ve beyaz gerbereların muhteşem enerjisiyle acılarını paylaştığınızı dostlarınıza hissettirebilirsiniz.

Kırmızı-Beyaz Gerbera Çelenk katılamadığınız herhangi bir açılış, kutlama ya da cenazede sizi temsil etmek için bekliyor. Varlığınızı hissettirecek ve önemsediğiniz kişilere desteğinizi en nazik şekilde gösterecek bu çelenk, 70 adet beyaz ve 41 adet kırmızı Gerbera çiçeğinden meydana geliyor. Özel tasarım şekli ve Gerbera çiçeğinin asaleti ile verilmek istenen her mesaja müthiş bir uyum gösteriyor. 

Gerbera'nın Saflık ve Masumiyetinden Faydalanın

Gönderdiğiniz yerde isminizi taşıyacak ve sizin adınıza bulunacak olması Gerbera'nın simgelediği saflık ve masumiyet düşünüldüğünde daha bir anlam kazanıyor. Neşeyle de matemle de aynı çizgide olabilen beyaz renge kırmızı renk eşlik ederek günün önemini daha bir vurguluyor. Katılamayacağınız her etkinlik için vakit kaygısı yaşamadan Çiçeksepetim'e girebilir, Kırmızı-Beyaz Gerbera Çelenk'i sepetinize ekleyerek dilediğiniz yere aynı gün ve üstelik ücretsiz teslimat ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün Kodu: csmse213