Kırmızı Antoryum Canlı Saksı Çiçeği

Kırmızı Antoryum Canlı Saksı Çiçeği

Ürün Fiyatı: 69,99 TL + KDV
30 Mart Bugün
31 Mart Yarın
01 Nisan Çarşamba

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
82
,59 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları

Antoryum çiçeği canlı saksı çiçekleri kategorisindeki en sevilen salon bitkilerinden bir tanesidir. Bakımının kolay olması ve kırmızı gösterişli çiçekleri sebebiyle iç mekanlarda sıkça kullanılır.

Antoryum bitkisi diğer yeşil yapraklı bitkilere kıyasla doğrudan güneş ışığını pek sevmez. Işığı dolaylı olarak aldığı bir yere konumlandırmak, çiçeğin daha sağlıklı gelişmesini sağlayacaktır. Bu sebepten gölgede kalan tarafları da homojen şekilde ışık alabilmesi için, zaman zaman bitkinin cephesini değiştirerek her yönden yeterli ışık almasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde yoğun hava akımı olan yerlerde konumlandırılmayı da sevmeyebilir.

Kırmızı antoryum çiçeği çok fazla suya ihtiyaç duymaz. Bitkiye verilecek su her zaman oda sıcaklığında olmalıdır. Zamanla saksısındaki topraktaki vitaminlerini tüketeceğinden, zaman zaman toprağına vitamin/mineral takviyesi yapmak gerekebilir.  Antoryum bitkisi çok hızlı büyümez ve boyu aşırı uzamaz.

Zelkova bonsai, barış çiçeği ve antoryum çiçeğini şimdi ÇiçekSepetim'den online sipariş verebilirsiniz. İster kendiniz için, ister sevdiklerinize hediye amaçlı en güzel canlı çiçekleri uygun fiyatlarla Ciceksepetim.com'da bulabilirsiniz!

Ürün Kodu: csmbt110