Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

İzmir Çiçek Sepetim

Ege'nin en büyük ve güzel şehirlerinden biri olan güzel İzmir'e aynı gün teslim çiçek göndermek istediğinizde, karşınıza çıkabilecek en iyi seçeneklerden biri ciceksepetim.com'dur. İzmir çiçek siparişi sayfamızdaki ürünlerimizden seçtiğiniz çiçek aranjmanları, gönderilecek adrese en yakın anlaşmalı bayimiz olan İzmir çiçekçisi tarafından hazırlanarak tercih ettiğiniz saat aralığında adrese ulaştırılmaktadır.

Türkiye'nin en yeni çiçek sitesi olan ciceksepetim.com ile şimdi İzmir çiçek siparişi vererek sevdiklerinizi mutlu edin. 

Türkiye'nin cennet köşelerinden, en büyük şehirlerinden İzmir, körfezin güzelliğini kıskanacağı çiçeklerle süsleniyor. Farklı aranjmanlar, rengarenk ve en taze yapraklı çiçekleri aramak için İzmir çiçekçi dükkanlarını tek tek gezmenize gerek yok. En güzel buketleri, kaliteli malzemeler, taze çiçekler ve birçok çeşit ile hazırlayan ve sizlere sunan ÇiçekSepeti sayesinde, İzmir'deki en iyi çiçekçiler size hizmet vermek için bekliyor. Yalnız buketler değil, vazo çiçekleri, özel çiçek tasarımları, kutu çiçekler de ÇiçekSepeti'nin zengin ürün yelpazesi içinde yer alıyor. Tek yapmanız gereken, dilediğiniz ürünü seçmek ve adres, telefon bilgilerini girerek sipariş vermek. "İzmir'e çiçek gönder" seçeneği dediğiniz anda çalışmaya başlayan uzman çiçekçilerle sizin için zahmet olmaktan çıkıyor. Çiçeğiniz dilediğiniz tarihte, en iyi aranjmanla sevdiklerinizin kapısını çalıyor.

En Yakın İzmir Çiçekçileri

İzmir çiçek siparişi vermek isteyen, ancak "En yakın İzmir çiçekçileri nerede?" diye aramakla vakit kaybedenlere müjde! İzmir'in bir ucundan diğerine veya başka bir şehirden İzmir'e çiçek göndermek için saatlerce adres kontrol etme devri sona eriyor. Sevginizi, iyi dileklerinizi sunacak çiçeği seçmeniz, içine bir not yazarak sipariş vermeniz yeterli. Aranızda kilometrelerce mesafe olsa da, sevdiklerinize hep yanlarında olduklarınızı hissettirebilirsiniz. Mis gibi kokan, taze dalından toplanarak sizler için buket haline getirilen, özel tasarım vazolar ve aksesuarlarla süslenen en güzel çiçeklerle mesafeleri aşabilirsiniz. Hem güvenli hem de pratik çiçek siparişi ile İzmir'deki çiçekçiler, ÇiçekSepeti aracılığıyla kolaylıkla siparişinizi alıyor ve hazırlayarak adrese iletiyor. ÇiçekSepeti sayesinde artık tüm çiçekçiler "size en yakın çiçekçi" haline geliyor. Mesafeler kısalıyor, şehrin en iyi çiçekçileri, en güzel çiçeklerini sizler için paketliyor. Uzmanlar, küçücük çiçeklerin yüzlerde içten bir gülümseme yaratmaya yettiğini bilerek sizleri mutlu etmek için çalışıyor.

İzmir'e Çiçek Gönder

İzmir'de yaşayan sevdikleriniz, yoğunluktan dolayı hemen yanı başlarındaki denize hasret kalmış, uzun zamandır yemyeşil bir çiçek bahçesine adım atmamış olabilir. Yoğun iş hayatı, hayatın koşuşturması ile yorulan kalplere, doğadan bir armağan sunabilirsiniz. Ege'nin göz bebeği İzmir'deki çiçekçiler tarafından hazırlanan, ÇiçekSepeti güvencesi ile alınan siparişler, size sevdiklerinize "Seni Seviyorum" deme fırsatı sunuyor. Buca'dan Alsancak'a, Konak'tan Çeşme'ye kadar İzmir'in tüm noktalarında hizmet veren ÇiçekSepeti, Ege'nin güzelliğine çiçeklerle güzellik katıyor. Dilerseniz kırmızı güller, isterseniz beyaz papatyalar, kır çiçekleri buketinizi süslüyor. Eşsiz çiçekler, Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi, İzmir'de de aynı kalitede hazırlanıyor. Özel günlerde, "Seni seviyorum" demek istediğiniz her günde, sadece içinizden geldiğinde, aynı gün teslim çiçekçi aramak yerine bilgisayardan veya cep telefonunuzdan ÇiçekSepeti'ne girerek sipariş oluşturabilirsiniz. Dakikalar içinde vereceğiniz siparişi kolaylıkla takip edebilir, sipariş teslim edildiğinde ise teşekkür ve özlem dolu bir telefon almaya hazırlanabilirsiniz.

Sevginin, hasretin, aşkın mesafeleri aşabileceğine inananlardansanız, O'na sizi ne kadar sevdiğini yeniden fark ettirecek çiçekleri hemen seçebilirsiniz. Çiçekler sizin yerinize ilan-ı aşk ediyor, özür diliyor, sevdiklerinizi sıcacık sarıyor. Çiçeklerinizi dilerseniz aynı gün, dilerseniz ileri tarihli bir gün seçerek oluşturabilir ve çiçeğin belirlediğiniz gün O'na ulaşacağından emin olabilirsiniz. ÇiçekSepeti yalnız birkaç buket çiçek değil, sizin aşkınızı, heyecanınızı, özleminizi sunduğunun farkındalığı ile her bukete aynı özeni gösteriyor. Çiçekçiler, sizlerin siparişlerini ihtimamla hazırlıyor, kuryeler güler yüzle teslim ediyor. Türkiye'nin her yerinden, ÇiçekSepeti üzerinden İzmir'e çiçek gönderebilirsiniz. Ege'nin ılık meltemine çiçek kokuları ekleyecek, sevdiklerinizin gününü güzelleştirerek sizi hatırlatacak çiçekleri seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Siz de daha fazla vakit kaybetmeyin, İzmir'e yakışacak güzellikteki onlarca ürün çeşidi arasından dilediğiniz çiçeği seçerek ÇiçekSepetim üzerinden sipariş oluşturun.