Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Online Gül Siparişi için Ciceksepetim.com

Gül siparişi vermeden önce artık çiçekçi aramanıza gerek yok. ciceksepetim.com gül kategorisindeki yüzlerce gül çeşidi ve gül rengiyle sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdiklerinize beklemedikleri bir anda sürpriz yapmak için onlara gül göndermek isterseniz, ciceksepetim.com üzerinden online gül siparişinizi verebilirsiniz!

Seni Seviyorum Demenin En Samimi Yolu: Güller

Etkileyici güzellikleri ve kokusu ile gülün çiçeklerin kraliçesi olarak görülmesi şaşırtıcı değildir. Gül, eski Romalılara kadar tüm insanları etkileyen bir çiçek olmuştur. 1800'lerin ortalarında geliştirilen renk çeşitliliği ile çiçek göndermeyi biraz daha eğlenceli hale getirmiştir. Her gül tonunun kendine özgü bir anlamı vardır.

Sevdiklerinize en özel anları yaşatan ve kutlamaların vazgeçilmezi olan gül buketleri, farklı çeşitleri ile ÇiçekSepetim'de! Ahşap kütük saksıda, ahşap kasada, bez sargıda ve özel kutuda size ve sevdiklerinize sunulan gül çeşitleri ile özel zamanlarınızı taçlandırabilirsiniz. Aşkın ve tutkunun simgesi olan kırmızı güller, en güzel aranjmanlar ile hayatınızdaki özel kadına mutluluk verir. Pastel Renkli Güller Çiçek Buketi ile sevdiklerinizin sıradan geçen bir gününü özel bir ana dönüştürebilirsiniz. Mor Güller Doğal Buket Çiçek modeli ile duygularınızı yansıtan hoş bir jest yapabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanların yoğun bir gününde tatlı bir sürpriz sayesinde enerji ile dolmalarını sağlayabilirsiniz. Doğanın mucizesini yansıtan renkli gül buketleri ile sevdiklerinizin gününü güzelleştirebilirsiniz.

Gül Aranjmanları ve Fiyatları

Kutuda Üç Adet Beyaz Gül, Beyaz Güller Premium Kutuda, Kırmızı ve Beyaz Güller Premium Kutulu gibi farklı seçenekler ile hazırlanan gül aranjmanları uzun süre kalıcılık sağlar. Sevdiklerinize uzun süre dayanan canlı çiçek göndermek istediğinizde bu kutulu gül çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bölmeli saksılarla farklı çiçeklerin desteklediği gül aranjmanları, değer verdiğiniz insanın yaşam alanını renklendirir. Sevdiğiniz insanla özel olan günlerinizi kutlarken ÇiçekSepetim ayrıcalıklarından faydalanarak kolayca gül siparişi verebilirsiniz. Aşkınızın tutkusunu yansıtan güller ile yaşadığınız özel anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Değer verdiğiniz kişi sizden uzaksa O'na olan özleminizi en iyi ifade eden gül buketlerini tercih edebilirsiniz. "Uzaktaki sevgiliye gül gönder" ve "O'nu düşündüğünü hissettir" şeklinde kendinize hatırlatmalar yaparken tüm seçeneklere göz atabilirsiniz.

Ayrıcalıklı fiyat seçenekleri, farklı kartlarla ödeme ve taksit imkanı, aynı gün teslimat avantajı ile ÇiçekSepetim, özel anlarda yanınızda. Erişilebilir gül fiyatları ile size avantaj sağlayan ÇiçekSepeti, sevdiğinizi içinizden geçen her an mutlu etmenize destek olur. Silindir, kare veya kalp vazolu güller ise özel anlarınızda vazgeçilmez hediye alternatifleridir.

Online Gül Siparişi

Özel günlerde, değer verdiğiniz insanları mutlu etmek istediğinizde veya sıradan bir günde içinizden geldiğinde ÇiçekSepetim ile kolayca online gül siparişi verebilirsiniz. Beklenmedik anda yapılan bu jest sevdiklerinizi şaşırtacaktır. 60 Beyaz Gül Buketi ve Beyaz Kurdele, Renkli Güller Çiçek Buketi, Sarı Güller Doğal Çiçek Buketi gibi farklı gül buketleri ile hayatınızdaki özel insanlara verdiğiniz değeri hissettirebilirsiniz. Online gül siparişi verdiğinizde aynı gün teslimat avantajı ile içinizden geçen anda sevdiklerinizi gülümsetmeyi başarabilirsiniz.

Vazolu Gül Çiçekleri Online Sipariş

Kız ve erkek bebek doğumlarını kutlamak için tercih edebileceğiniz vazolu güller, sevdiklerinizin en özel anına şahitlik etmenize yardımcı olur. Sevdiğiniz insanlar anne-baba olduğunda, vazolu gül çiçekleri online sipariş vererek mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Lilyum, sarı papatyalar, beyaz süs çiçekleri gibi farklı aranjmanlar ile samimi duygularınızı sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. Kalp Vazoda Kırmızı Güller ile hayatınızın aşkına olan duygularınızı haykırabilirsiniz. Özel günleri beklemeden içinizden geçen her an değer verdiğiniz insanları gülümsetmek için, ÇiçekSepetim'in etkileyici gül aranjmanlarını sepetinize ekleyebilir ve aynı gün içinde sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

Güller, çiçeklerin içinde en klasik ve en göz alıcı olanıdır. Güllerin yarattığı kusursuz etkiden ilham alarak sevdiklerinize duygu dolu anlar yaşatabilirsiniz. Kadınların karşı koyamadığı, hayalleri ve masumiyeti anlatan beyaz gül buketleri ile sevdiğinizi şımartabilirsiniz. Hemen şimdi, gül çeşitlerini inceleyerek sevdiğiniz insana yakışan en özel buketi sipariş verebilir ve O'na sürpriz yapabilirsiniz. O'nun yüzünde oluşacak sıcak bir gülümseme için bir-iki dakikanızı ayırmanız yeter. ÇiçekSepetim, taze ve canlı gül buketleri ile sevdiklerinizi mutlu etmeyi bekliyor. İstediğiniz her an, taksitli ödeme seçenekleri ile online gül siparişi vererek sevdiklerinizi heyecanlandırabilirsiniz.