Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Geçmiş Olsun Çiçeği

Geçmiş olsun çiçekleri, hastalar için geleneksel bir hediyedir. Çünkü çiçekler mis kokularıyla hastaları neşelendirir, rengarenk alternatifleriyle donuk ve kasvetli geçen günlerin daha parlak görünmesini sağlar. Yapılan araştırmalar, çiçeklerin hastaları diğer hediyelere kıyasla daha uzun süre mutlu ettiğini gösterdiği için geçmiş olsun dilekleriniz için sevdiklerinize çiçek göndermek onları mutlu etmenin en anlamlı hali olabilir. Siz de sevdiklerinize sadece özel günlerde çiçek göndermek yerine morale ihtiyaçları olduğunda da çiçek göndermek isterseniz, Ciceksepetim.com sizler için geçmiş olsun çiçek alternatiflerini listeledi. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden rengarenk çiçek aranjmanlardan birini seçerek aynı gün teslim ya da istediğiniz gün ve saatte teslim olacak şekilde online çiçek siparişi vermek.

Kimlere geçmiş olsun çiçeği gönderilir?

#Ailenize

Aile olmak demek her türlü durumda birbirinize destek çıkmak demektir. Anneniz, babanız ya da kardeşleriniz… Hep yanlarında olsanız da, hasta olduklarında geçmiş olsun çiçeği göndererek morallerini yükseltebilir, iyileşmesini dört gözle beklediğinizi onlara gösterebilirsiniz.

#Eşinize

Evlilik töreninizde verdiğiniz sözlerden biri de hastalıkta ve sağlıkta eşinizin hep yanında olmaktır. Fiziksel olarak hep yanında olsanız bile, hasta olduğunda rengarenk çiçekler göndererek enerjisinin yükselmesini sağlayabilirsiniz.

#Arkadaşlarınıza

Gündelik yaşamda görüştüğünüz ya da iş yerinizde birlikte çalıştığınız bir arkadaşınıza, hasta olduğunda bir an önce iyileşmesini dilediğinizi göstermek için bir buket çiçek gönderebilirsiniz.

Geçmiş olsun çiçeği gönderirken dikkat etmeniz gerekenler?

- Arkadaşınız, akrabanız, ailenizden biri ya da eşiniz bir yanık ünitesinde, yoğun bakım servisinde ya da yeni bir bebeğe sahipse, çiçek gönderilmesine izin verildiğinden emin olmak için önce hastaneye danışın.
- Çiçeği göndereceğiniz kişinin alerjisi olmasa bile, diğer ziyaretçilerin veya hastane personelinin bazı çiçeklere alerjisi olabilir. Bu yüzden hastaneye çiçek gönderecekseniz, yapay çiçek gönderebilirsiniz.
Doğru çiçekleri seçtiğinizden emin olun. Bazı çiçekler özel anlamlara sahiptir, bu nedenle hangi seçeneklerin iyi, hangilerinin iyi olmadığını bilmek önemlidir. Örneğin papatyalar, tazelenmişlik hissi uyandırdığı için hastalarda neşe uyandırır. Fakat biraz daha parlak ve enerji yükseltici bir şey istiyorsanız rengarenk gerberalardan oluşan bir aranjman sizin için en iyi seçim olabilir.

Geçmiş olsun dilekleri içeren mesajlar:

Hasta olan sevdiklerinize çiçeğinizle birlikte göndereceğiniz moral verici mesajlar, onlara her zaman destek olduğunuzu ifade etmenin en güzel yollarından biridir. İyileşme süreçlerine katkıda bulunmanızı sağlar.

Siz de sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için çiçek göndereceğiniz zaman doğru kelimeleri bulmak isterseniz, ilham almanız için geçmiş olsun mesajlarının kısa bir listesini sizin için derledik.

• Hastalığınızı öğrendiğimde çok üzüldüm. Umarım bir an önce iyileşir ve eski sağlığınıza kavuşursunuz.
• Hepimiz seni, sıcak gülüşünü ve gülen gözlerini özlüyoruz! Geri dönüşünü heyecanla bekliyoruz. Lütfen hemen iyileş!
• Hastanın en iyi ilacı gülümsemektir. Bu yüzden gülümsemeyi asla ihmal etme. En kısa sürede iyi haberlerini bekliyoruz!
• Her gün sağlığınıza adım adım kavuşmanız ve mutlu olmanız dileğiyle… Geçmiş olsun!
• Lütfen ilaçlarını almayı ihmal etme ve hemen iyileş. Seni çok özlüyorum!
• Kendini daha sağlıklı hissetmen için yapabileceğim bir şey olursa lütfen bana söyle. Senin için ne gerekiyorsa yaparım. Geçmiş olsun!
• En kısa sürede hastalığının iyileşeceğine ve eski sağlıklı günlerine döneceğine inanıyorum. Geçmiş olsun, seni çok seviyorum!

Siz de sevdikleriniz için Geçmiş Olsun Çiçek kategorisinden en güzel ve taze aranjmanları seçerek onlara zor günlerinde destek olabilir, morallerini yükseltebilirsiniz!