Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Aynı Gün Teslim Düğün Çelengi

Düğün, nişan, açılış gibi özel organizasyonlarda çelenk göndermek hoş bir jesttir. Bizzat katılamadığınız ya da desteğinizi hissettirmek istediğiniz sevdiklerinize, canlı ve taze çiçeklerden oluşturulan düğün çelenkleri ile mutluluk verebilirsiniz. Çok fazla çiçeğin bir araya gelerek oluşturduğu bu özel aranjmanlar, ayaklı platform üstünde ihtişamlı bir görünüşe sahiptir. Kişisel çevrenizde veya kurumunuzda çalışanları, hayatlarının en özel gecesinde düğün tebriği çelenk modelleri ile sevindirebilirsiniz. İsminizin veya şirketinizin yazılı olduğu pankartlar ile gönderebileceğiniz düğün çelenklerinde düğün mekanını şenlendirebilirsiniz. Düğün organizasyonlarında özel bir yeri olan çiçeklerin en gösterişli halini yansıtan düğün çelenkleri, sevdiklerinizi yalnız bırakmadığınızı gösterir.

Düğün İçin Çelenk Gönder

Birbirini seven insanların yeni bir hayata başladığı düğün törenlerinde, renkli ve taze çiçeklerden oluşturulan düğün çelenkleri romantik bir atmosfer yaratır. Geleceğe dair güzel umutların olduğu düğün mekanlarına çelenkleriniz ile renk katabilirsiniz. Davetli olduğunuz özel düğün törenlerinde, gönderdiğiniz çelenk ile gelin ve damada mutluluklar dileyebilirsiniz. Tebrik etmenin en şık şeklini yansıtan düğün çelenkleri, zarif yönünüzü ortaya koyar. Katılamadığınız düğün törenlerinde asistanınıza "Düğün için çelenk gönder" şeklinde bir hatırlatma yapabilir ve çalışanlarınızın mutlu hayallerine şahitlik edebilirsiniz.

Aile dostlarınızın, hayatınızda değerli olan insanların en özel anı olan düğün zamanında, tebrik çelenk modelleri ile yanlarında olabilirsiniz. Gerberalar, papatyalar, güller, lilyumlar gibi mevsimine uygun taze çiçekler ile her mevsim renk katan çiçeklerin birlikte oluşturulduğu kusursuz düğün çelenk aranjmanları sayesinde kutlamaların romantik havasına katılabilirsiniz. Davet organizasyonunda kullanılan özel dekor çiçeklerinin arasında gönderdiğiniz düğün çelenk modelleri ile fark yaratabilirsiniz. Sevdiklerinize destek olduğunuzu göstermek için çiçeklerin zarif ve etkileyici dilini kullanabilirsiniz. Sizin için önemli olan düğüne çelenk göndermek, iyi dileklerinizin ve sevginizin bu çift ile birlikte olduğunu gösterir. Birbirine sevgiyle bağlı olan gelin ve damada, dünya evine girerken düğün çelenkleri ile romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Renkli Gerbera ve Lilyumlardan Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı, Kırmızı Güllerden Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı, Beyaz Gerberalardan Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı gibi modeller ile şık düğün mekanlarının atmosferine uyum sağlayan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Sıradan bir çelenk yerine modern ve şık bir tasarıma sahip olan bu aranjman modelleri ile sevdiklerinizi en mutlu günlerinde gülümsetebilirsiniz. Metal ayakları ile dekor çiçeklerine en iyi şekilde uyum sağlayan bu modeller, son dönemlerde düğün organizasyonlarında sıkça tercih edilir. ÇiçekSepetim'de klasik ayaklı çelenk modellerini tercih etmek isteyenler için farklı renk çiçeklerden oluşturulan aranjmanlar da bulunur. Hayatınızdaki özel insanların düğün törenlerinde sevginizi yansıtmak için, düğüne çelenk göndermek gibi prestijli bir jest yapabilirsiniz.

Düğün Tebriği Çelenk Fiyatları

Birlikte yeni bir hayata başlayan sevdiklerinizi bu mutlu başlangıçta düğün çelenkleri ile tebrik edebilirsiniz. ÇiçekSepetim; ayrıcalıklı düğün çelenk fiyatları, farklı kartlarla ödeme seçeneği, taksit imkanı, aynı gün teslimat avantajı ile size kolaylık sunar. Sevdiklerinizin mutlu yolculuğa çıktığı düğüne çelenk göndermek için erişilebilir fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Farklı renklerde ve her türlü çiçeklerden oluşturulan düğün çelenkleri ile her zevke uygun modelleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizin özel gününde destek olmak, ailenizin ve adınızın itibarını prestijli bir ödül ile sürdürmek ve değer verdiklerinizi yaptıkları bu mutlu başlangıçta yalnız bırakmamak için düğün çelenklerini tercih edebilirsiniz.

Tek katlı veya çift katlı çelenk modelleri ile bütçenize uygun seçenekleri ÇiçekSepetim'de bulabilirsiniz. Göz alıcı aranjmanları ve etkileyici çiçekleri ile düğün çelenkleri, sevdiklerinizin en mutlu gününü unutulmaz kılmak için sizi bekliyor. Düğün organizasyonunun konseptine uygun renk ve çiçekleri düşünerek seçim yapabileceğiniz seçenekler için ÇiçekSepetim'den destek alabilirsiniz.