Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
Temizle

Filtrele

Doğum Günü Çiçek Aranjmanları

Sevdiğiniz insanların doğum günleri, özel günler arasında en unutulmaması gereken günlerden. Çünkü bugün yalnızca ona özel bir gün. Anneniz, babanız, kardeşleriniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz ya da eşiniz… Doğum günlerinde sevdiklerinize onları unutmadığınızı ve hayatınızda ne kadar önemli bir yere sahip olduklarını hissettirmemiz gerekli. Güzel bir hediye, iyi dilekler ya da sürpriz bir parti…

Yılda sadece bir defa kutlayacakları bu özel günde, sevdiklerinize yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri de ona bir buket çiçek almak. Siz de doğum günü gibi özel günlerde çiçek göndererek sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz, Ciceksepetim.com sizler için doğum günü çiçek alternatiflerini listeledi. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden rengarenk çiçek aranjmanlardan birini seçerek aynı gün teslim ya da istediğiniz gün ve saatte teslim olacak şekilde online çiçek siparişi vermek.

Doğum günü için doğru çiçek nasıl seçilir?

Doğum günü hediyesi seçmek zor olabilir, fakat bir buket çiçeğin gülümsetemeyeceği yüz yoktur. Bu yüzden çiçekler doğum günleri için en önemli hediyelerin başında gelir. Fakat rengarenk alternatifleriyle seçim yaparken arada kalmanıza neden olabilir. Bu şekilde arada kaldığınız durumlarda, sevdikleriniz için en doğru çiçeği seçmek için bazı kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

#1 Stil

Çiçek seçimi, buketi alacak kişinin tarzına ve zevkine bağlı olarak değişir. Zarif beyaz bir aranjman, rengarenk enerji dolu bir buket veya tutkulu bir düzine kırmızı gül… Buketi alacak kişinin tarzı ne olursa olsun, Ciceksepetim.com'da tüm tarzlara uygun aranjmanları bulmanız mümkündür.

#2 Doğum ayı

Doğum günü için çiçek seçmenin en kolay yolu, doğum ayına göre çiçek seçmektir. Örneğin, bahar aylarında bembeyaz papatyalardan oluşan bir buket çiçek, kış aylarında ise karanfiller, seçim yaparken işinizi kolaylaştırabilir.

#3 Göndereceğiniz kişi

Doğum günü için çiçek seçerken, çiçeği göndereceğiniz kişi de çiçek seçiminde önemli bir faktördür. Sevgilinize ya da eşinize alacağınız doğum günü çiçekleri daha romantik olurken, annenize seçeceğiniz çiçek daha sevgi dolu olabilir.

Ciceksepetim.com birbirinden farklı ve rengarenk alternatifleriyle, her tarza ve bütçeye uygun aranjmanları size sunar. Doğum günü kategorisinde en çok tercih edilen saksı çiçeği orkidelerdir. Lilyum ve kırmızı güller ile hazırlanmış aranjmanları da sık tercih edilen doğum günü çiçekleri arasındadır.

Doğum gününde en güzel çiçek notları:

Doğum günü çiçeksiz olmaz. Hele çiçeğin yanında romantik bir mesaj yoksa, hiç olmaz. Basit bir mesajla bile sevdiklerinizi mutlu edebilecekken, bu ayrıntıyı gözden kaçırmak olmaz. Siz de doğum gününde sevdiğiniz birine çiçek göndereceğiniz zaman ona en anlamlı mesajı yazmak isterseniz, ilham almanız için doğum günü mesajlarının kısa bir listesini sizin için derledik.

• Her yıl doğum günü pastana bir mum daha ekleniyor diye sakın üzülme. Eklenen tüm ekstra mumlar, sana ekstra mutluluk, aşk ve sevgi getirecek. Doğum günün kutlu olsun!
• Bu yıl geçtiğimiz yıldan daha mutlu ol, hep gülümseme ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini sağla. İyi ki doğdun!
• İyi ki seni tanıdım, iyi ki hayatımın bir parçası oldun. İyi ki doğdun!
• Her sene daha mükemmel bir insan haline geliyorsun. Böyle olmaya devam et. Doğum günün kutlu olsun!
• Bu yıl umarım harika bir yıl olur. İyi ki doğdun!
• Bugün bir yaş daha büyüdün. Ama kendini yaşlanmak zorunda hissetme. İçindeki çocuğun büyümesine asla izin verme. Doğum günün kutlu olsun!
• Mutlululuğu en hak eden insanlardan birisin. Her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun!

Siz de sevdikleriniz için Doğum Günü Çiçek kategorisinden en güzel ve etkileyici aranjmanları seçerek, sevdiklerinizin doğum günlerini daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.