Difenbahya Salon Çiçeği Saksılı

Difenbahya Salon Çiçeği Saksılı

Ürün Fiyatı: 100,85 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
119
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Büyük ve göz alıcı yaprakları ile evinizi dekoratif bir hale getirecek difenbahya, 1,5 metreyi aşan boyu ile evinizi mini bir ormana çevirebilir. Meraklılarına duyurulur…

Salonların yeşil yapraklı güzeli difenbahya 1,5 metreyi aşan boyu ile yaşam alanlarınızı botanik bahçeye çevirebilir. Annenize, eşinize, arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz farklı bir hediye olarak karşımıza çıkar. Herkesin tanıdığı ve bildiği difenbahya çiçeği göz alıcı büyük yaprakları ile dekoratif özelliğe sahip iç mekân bitkisi olarak tercih edilir.

Dekoratif İç Mekân Bitkisi

Yeni ev sahibi olanlara, yeni iş yeri açanlara dekoratif bir hediye göndermek isterseniz iç mekân bitkisi olarak Difenbahya Salon Çiçeği Saksılı ideal bir seçim olabilir. Aydınlığı seven difenbahya bitkisi özel saksısı ile birlikte hazırlanır. Salonlara, iş yerlerine tropikal bir hava katar. Sevdiklerinizi mutlu etmek için ÇiçekSepetim'in aynı gün teslimat seçeceğinden faydalanarak güvenli bir şekilde satın alarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Ürün Kodu: csm964