Sıkça Sorulan Sorular

Mutluluk Dağıtmak İçin Buradayız!
81 ilde 350'den fazla dağıtım kanalı ile sizlere mutluluk dağıtmak için çalışıyoruz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına ihtiyacınız olan her konuda yanınızdayız. Yardım talepleriniz, geri bildirimleriniz ve önerileriniz tarafımızca özenle incelenir ve memnuniyetinizin sağlanması için çalışmalarımız titizlikle sürdürülür.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  • Nasıl ödeme yapabilirim?

    Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme, Havale/EFT ile Ödeme, Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme  seçeneklerimiz mevcuttur. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

    Mastercard veya Visa Kredi Kartınız ile 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemelerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

    Sipariş sonrası kredi kartınız ile 0212 988 12 06 no'lu telefondan bize ulaşarak Mail Order ile ödemenizi yapabilirsiniz.Ödeme sonrası siparişiniz hemen işleme alınır.

    Banka havalesi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarımızdan herhangi birine havale/eft yaparak Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır ve e-posta ile size bilgi verilir.