Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Çelenk

Düğünler, organizasyonlar, açılışlar, özel günler ve ihtiyaç duyduğunuz her an hediye edebileceğiniz çelenkler, onlarca farklı çiçek türünden hazırlanarak sevdiklerinizle bağınızı güçlendirmenize yardımcı oluyor. Gerbera çiçeklerinin farklı renklerinden hazırlanan çelenk modelleri; iki katlı, tek katlı, ayaklı ya da ayaksız olarak tasarlanıyor. Kenar çeperlerinde kırmızı ve beyaz renkler tercih edilen çelenkler, özenli ve simetrik bir sıralama anlayışıyla bulundukları alana gösterişli bir estetik kazandırıyor.

Çelenk Modelleri Online Sipariş

Lilyum çiçekleriyle birlikte hazırlanan gerbera çelenkleri; pembe, beyaz, kırmızı gerbera çeşitleriyle elde ediliyor. Uzun yıllardır sıcaklığın ve dostluğun sembolü olduğu bilinen ve hâlâ aynı anlamı taşıyan gerberalar, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Hem tek katlı hem de iki katlı versiyonları bulunan çelenkler, göndermek istediğiniz etkinliğin türüne göre sade ya da daha gösterişli seçimler yapmanıza da olanak tanıyor. Etkinliğin içeriğine göre tek katlı ya da iki katlı çelenk gönderebilirsiniz. İki katlı olan çelenkler, alt bölümlerinde küçük bir çelenk eklentisi içeriyor. Üst bölümüyle birebir aynı içeriğe sahip olan iki katlı çelenkler zengin bir görüntü sunuyor.

Sevdikleriniz için çelenk siparişi oluştururken ferforje çelenk türlerini değerlendirebilirsiniz. Ayak bölümlerinde ferforje materyaller kullanılan çelenkler, Fransız tarzında kıvrımlarla tasarlanarak farklı bir hediye sunumu yapmanıza yardımcı oluyor. Eğer siz de ÇiçekSepetim üzerinde ''Çelenk gönder İstanbul için'' şeklinde bir arama oluşturduysanız, İstanbul içerisine gönderilebilen çelenk ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Online sipariş oluştururken ''Sipariş ver'' ibaresini seçerek ''Çelenk gönder'' yapabilir, gönderim üzerine notunuzu bırakabilirsiniz. Çelenk seçenekleri arasında aynı gün teslim, ücretsiz teslimat gibi avantajları bulunan ürünleri tercih edebilir, sevdiklerinize hızlı bir şekilde hediye gönderebilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Çelenk

Aynı gün teslim özelliği, çok sayıda çelenk tipinde sunularak kullanıcılara gönderim kolaylığı sağlıyor. Bu özellik sayesinde sipariş verilen gün itibarıyla sevdiklerinize çelenk ulaştırabilmeniz mümkün hâle geliyor. Çelenk fiyatları; ürünlerin tek katlı ya da iki katlı olmasına, çelenkte tercih edilen çiçek çeşidine ya da çelenklerin süsleme malzemelerine göre değişiklik gösterebiliyor. Çelenklerin büyüklüğü de fiyat konusunda belirleyici bir etki yaratabiliyor. "Çelenk göndermek istiyorum.", diyen kullanıcılar için özel olarak belirlenen çelenk fiyat seçenekleri, her bütçeye uygun hediye çelenkleri bir araya getiriyor. Ekonomik bir seçim yapmak isterseniz daha küçük ölçülü ve tek katlı çelenkleri satın alabilirsiniz.

En çok tercih edilen çelenk ürünlerinden olan çelenk gül çeşitleri ise çok sayıda renkte hazırlanarak hayatınızın aşkına sevginizi ifade etmenin farklı bir yolunu sunuyor. Gül çelenkleri arasında tek katlı ve iki katlı olarak tasarlanan modeller bulunabiliyor. Ayak bölümlerinde çiçek süslemeleri içeren çelenkler, görsel zenginlik oluşturdukları için dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Sevdiklerinize farklı bir hediye seçeneği sunmak için ayakları çiçekli olan çelenkleri de tercih edebilirsiniz. Çelenkleri tebrik, cenaze, düğün, açılış, hediye, doğum, nişan gibi özel günlerde ve içinizden gelen her an sipariş edebilir, özgün bir hediye seçeneği olan gerbera çelenklerini değerlendirebilirsiniz.

Tek katlı çelenklerde, beyaz ve kırmızı renklerde olmak üzere çok sayıda gerbera çiçeğine yer veriliyor ve bu son derece özel çiçeklerin göz alıcı görünümü, çelenklerin daha da çarpıcı bir etki uyandırmasına yardımcı oluyor. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek, tüm duygularınızı paylaşmak ve onlara layık olduğu değeri hatırlatmak için ÇiçekSepetim üzerinden hemen çelenk siparişi verebilirsiniz. ÇiçekSepetim'in ayrıcalıklı fiyatlarını inceleyerek güvenli online ödeme yapabilir, hızlı gönderim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Hemen şimdi sipariş oluşturarak sevdiklerinizle birlikte duygu dolu paylaşımlar yapabilir, dilerseniz siparişinizin üzerine not bırakma imkanından da yararlanabilirsiniz.