Birlikte Nice Yıllara Vazolu Papatya ve Lilyum

Birlikte Nice Yıllara Vazolu Papatya ve Lilyum

Ürün Fiyatı: 109,32 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
129
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 6 Adet
Üzerinden yıllar geçse de, papatyalar sevdiğiniz kadına karşı saf duygularınızı göstermek istediğinizde; beyaz lilyum ise masumiyetinizi dile getirmek istediğinizde size yardımcı olur. Her iki çiçeğin anlamı ayrı ayrı güzeldir. Şimdi bir de bu çiçekleri aynı aranjmanda düşünün. İşte bu aranjman, sevdiğiniz kadına birlikte nice senelere demenin en güzel yolu olabilir.

Üzerinde renkli ve göz alıcı harflerle "Birlikte nice yıllara" yazan vazo içerisindeki papatya ve lilyum aranjmanı, etkileyici hediyeler arasında yer alıyor. Şık, zarif ve düşünceli bir hediye olan çiçekler sayesinde hayatınızda önemli bir yere sahip olan o özel insanı oldukça mutlu edebilirsiniz.

Özel Günlere Yakışan Bir Sürpriz

ÇiçekSepetim avantajları ile sipariş edebileceğiniz taze, rengarenk ve capcanlı bir görünüme sahip olan vazo içerisine yerleştirilmiş papatya ve lilyum çiçekleri tam da aradığınız hediyeler arasında! Sipariş verdiğiniz gün, teslimatı gerçekleşir. Siz ve sevdikleriniz için büyük bir önem taşıyan ve kutlamak istediğiniz yıl dönümü, doğum günü gibi günlerde üzerindeki yazının oldukça anlamlı olacağı bu hediye, sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel bir seçenek olabilir.

Ürün Kodu: csm3412