Beyaz Güller Doğal Buket Çiçek

Beyaz Güller Doğal Buket Çiçek

Ürün Fiyatı: 159,00 TL + KDV
08 Ağustos Bugün
09 Ağustos Yarın
10 Ağustos Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
187
,62 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
P. Beyaz Gül : 50 Adet
Sevdiğiniz kadına aşkınızı hala itiraf edemediyseniz, bir buket beyaz gül, duygularınızı sizin yerinize anlatabilir. Ona olan sevginizin ne kadar saf ve masum olduğunu konuşmadan en sade şekilde dile getirir. Ürün 50 adet beyaz gül ile hazırlanmıştır.

Duygularınızı ifade ederken en etkili yöntemlerden biri olan çiçeklerin dilini kullanın. Asırlar boyu aşkın sembolü olarak kullanılan beyaz güller hislerinize ayna olabilir. Duygularınızın en temiz hâlini yansıtan beyaz güller gizemli havasıyla hediye ettiğiniz kişinin kalbini çalacak.

Güllerin Zarafeti ile Kalbinizin Sahibini Gülümsetin

Çiçeksepetim'in benzersiz aranjmanları beyaz güllerin zarif havasıyla birleşerek, sevdiklerinizin kalbini kazanmanın en etkili yollarından biri hâline geliyor. 50 adet tam açmış beyaz gül, bu aranjmanda, saf duyguların anlamını perçinlemek için kullanılıyor. Karmaşadan uzak ve sade tasarımı ile bu güller, bulunduğu ortamın enerjisini yükseltmesiyle de tercih ediliyor. Siz de kalbinizdeki sevgiyi ifade ederken Çiçeksepetim'in orijinal buket tasarımlarından, avantajlı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Ürün Kodu: csmvia197