Beyaz Gerberalar Tekli Çelenk

Beyaz Gerberalar Tekli Çelenk

Ürün Fiyatı: 295,37 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
319
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Gerbera Beyaz : 51 Adet
İyi ya da kötü… Mutlu ya da üzgün… Ruh hali ne olursa olsun, desteğinizi hiçbir zaman eksik etmediğiniz dostlarınızın acı günlerinde bedenen yanlarında olmasanız bile onlara destek olabilir, cenaze törenine umut veren enerji dolu bir çelenk gönderebilirsiniz. Beyaz gerberalardan oluşan tekli çelenk tam da bu noktada desteğinizi göstermeniz için en uygun çiçek olabilir.

Papatyaların en büyük türü olan gerberaların beyazlarından oluşan tekli çelenk düzenlemesi sayesinde sevdiklerinizi çeşitli durumlarda yanlarında olduğunuzu hissettirerek sevindirmeniz mümkün. Bu ürünü başarı dolu, keyifli ve önemli bir günde göndermeyi tercih edebileceğiniz gibi; acı verici olan ve desteğe ihtiyaç duydukları zor günlerinde de gönderebilirsiniz.

Saflığın Sembolü Beyaz Gerberaları Tercih Edin

Kişisel olarak yanlarında olamadığınız durumlarda sevdiğiniz insanlara destek olmanın en güzel yollarından biri beyaz gerberalı, şık ve hoş görünümlü bir çelenk göndermek olabilir. ÇiçekSepetim üzerinden siparişini bir an önce tamamlamanız ile, aynı gün içerisinde teslimatının gerçekleştirileceği bu ürün sayesinde sımsıcak bir atmosfer yaratırsınız. Saflığın ve masumiyetin simgesi olan bu çiçek ile desteğinizi göstererek sevginizi kolaylıkla belli edebilirsiniz.

Ürün Kodu: csmse229