2 Dal Mor Orkide ve Güller Saksılı Çiçek Aranjmanı

2 Dal Mor Orkide ve Güller Saksılı Çiçek Aranjmanı

Ürün Fiyatı: 369,44 TL + KDV
29 Ocak Bugün
30 Ocak Yarın
31 Ocak Pazartesi

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
399
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Taze Çiçekler

Güleryüzlü Teslimat

Güvenli Alışveriş

Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 6 Adet Beyaz Gül : 7 Adet
Hayatınızda prensesler gibi hissettirmek istediğiniz biri var mı? Sevgiliniz, anneniz, eşiniz ya da kız kardeşiniz… Kafanızdaki isimin kim olduğu hiç önemli değil… Hayatınızın odak noktasındaki bu kadınlardan biri için hem göz alıcı hem de zarif bir sürpriz yapmak isterseniz, beyaz lilyum, beyaz gül ve mor orkideden oluşan bir buket çiçek, tam istediğiniz gibi bir sürpriz olabilir. Ürün 6 adet beyaz lilyum, 7 adet beyaz gül ve 2 dal mor orkide ile hazırlanmıştır.

Beyaz güller, lilyumlar ve mor orkideler ile oluşturulan bu muhteşem çiçek buketi hayatınızın en özel insanı için hazırlandı. Zarifliği, sadeliği, hayalleri temsil eden beyaz gül ve lilyumlar, gizemli morun ihtişamına kapılan nadidelik simgesi orkideler ile buluştu. Hayatınızdaki en özel kadına romantik duygularınızı bu şık çiçek aranjmanı ile sunabilirsiniz.

Sevdiklerinizi En Özel Hissettirin

Orkide, nadir rastlanan değerli varlıkları simgeler. Morun gizemli, esrarengiz ve çekici yansımalarıyla birleşen orkideler sevdiğiniz insana ne kadar özel olduğunu hatırlatır. Beyaz güllerin ve lilyumların içinde yükselen mor orkideler ile sevdiğinize zarif bir hediye sunabilirsiniz. Sevginizin yüceliğini, O'nun hayatınızdaki yerini ve aşkınızın gücünü yansıtan çiçek aranjmanı ile gönülleri fethedebilirsiniz. Aynı gün teslimat avantajı ile sevdiklerinize hemen şimdi ne kadar özel olduklarını hissettirin!

Ürün Kodu: csm3347